Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

z3

New member
Bez reklam
Ręce opadają, chciwość ludzi chyba nie ma granic. Proof normalnie spadłem z krzesła jak zauważyłem, że po takim wątku znajdują się ludzie znający temat i chcący co kolwiek zamówić u nich.
 

Posen

New member
Info dla kol.Proof

Firmę bardzo trudno odszukać w Jawczycach. Ja też pierwotnie umawiałem się na odbiór osobisty, ale okazało się, że gostek z infolinii potwierdza odbiór, a na miejscu okazuje się, ze "zapomnieliśmy powiedzieć, ze odbiór osobisty trzeba zaawizować pocztą elektroniczną na 7 dni roboczych przed datą odbioru". Komentarz pozostawiam Tobie....
 

Proof

New member
Nie no mialem wątpliwosci bo cena rozni się o 1000zł...
ALe chyba jednak wezmę sobie tv z innego sklepu...
Bo nie usmiecha mi sie czekac na tv wiecej niz 2 tyg, a do tego potem walczyc o swoje pieniadze...
 

antek_1

New member
Mi też wiszą kasę za telewizor.
I już sprawa leci do sądu.
Byłem tam i zrobiłem aferę, niewiele dało.

Poniuchałem trochę i ten kolo co to niby tam szefuje to słup zykły jest.
A kasą obraca prawdziwy "SZEF".

I właśnie jest nie do ruszenia. Zgarnia kasę od naiwniaków wrzuca na lokatę i ma wszystkich gdzieś. A jak się uda dostać w hurtowni zamówiony sprzęt to tylko dobrze. Miesiąc potrzyma milion (od grupy naciągniętych) to nawet na koncie 8% w skali roku na niezły zysk(z niczego).

A jak zwraca pieniądze(podobno bo mi nie zwrócił) to z odsetkami więc się zabezpiecza i nie ma go jak szarpnąć.

Bo tu nie chodzi o sprzedaż telewizorów tylko o naciąganie naiwnych.

Widziałem na wątku, że w tej szopie to już kilka sklepów się mieści.
Niech was ludzie ręka Boska broni nawet przed myśleniem o zakupach w tym ścierwie.

Tylko jak ustrzec ludzi ?
 

Posen

New member
No właśnie! Jak ustrzec innych......., bo CENEO wycina niekorzystne komentarze (po drugim nieopublikowanym dałem se-luz).
 

Posen

New member
do Antek_1

Jechane z nimi na policję i prokuraturę, a skan zgłoszenia e-mailem do Jawczyc! :hmm: U mnie poskutkowała akcja rozkręcona przez kancelarię, ale rozumiem, że nie każdy mam znajomych prawaników albo pieniądze.
 

antek_1

New member
Niestety ceneo przyczynia się tez do tego oszustwa.
Oskar sam sobie nabija pozytywów. Ale tego nie ma jak ukrócić.

Szkoda gadać.

Tylko wyjechać z tego kraju naciągaczy i bandytów.
 

tim1212

New member
Dzwoniłem

I oto kolejna obietnica pana z infolini oskarmedia że tv.będzie wysłany w przyszły poniedziałek,uśmiałem sie jak niewiem ale mejla z rezygnacją już wysłałem,pan zatwierdził mnie że niema takiej potrzeby bo w poniedziałek napewno będzie,niemam słów i poczekam do poniedziałku mejla z rezygnacją wyśle ewentualnie jeszcze raz,potym terminie wezme sie za nich ostro!!! LUDZIE OMIJAJCIE Z DALEKA OSKARMEDIA TO ZŁO......E!!! :confused:
 

Patrycjusz

New member
dawno nie tykałem tego wątku, i aż dziw mnie bierze, że ten wątek nadal żyje, że Oskar Media jeszcze funkcjonuje :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
Czy naprawdę nie ma takiej instytucji, która by załatwiła tę sprawę raz a porządnie :confused:
Gdzie my żyjemy :confused:, że można takie numery robić i nadal funkcjonować.
Pozostaje mieć nadzieję, że wszyscy ujawnieni tu poszkodowani (swoją drogą, ciekawe ilu jest poszkodowanych, którzy tu nie dokonali wpisów), ostatecznie wygrają swoją bitwę o swój sprzęt.

pozdrawiam i bądźcie silni oraz nieugięci
 

wierusz

New member
Oskarmedia-OSTRZEŻENIE

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! NA SKLEP OSCARMEDIA
Jestem jednym z bardzo wielu zawiedzionych na tym pseudo sklepie.
Szczęście, że odzyskałem kasę z odsetkami. Tylko jak to się ma do stresu i straconego czasu. Moja rada kupować drożej z pewnego źródła, drożej ale z pewną gwarancją na sprzęt, bo w razie awarii szukaj wiatru w polu i ponownie stracony czas i pieniądze nie wiadomo jakie. W dzisiejszych czasach coraz więcej sprzętu jest jednorazowego użytku, w razie awarii koszt naprawy często jest prawie równy cenie zakupu. Kiedyś produkowało się rzeczy solidne aby służyły na lata, a teraz po to, by tylko sprzedać, nieważne że niektóre są w ogóle nieprzydatne, jak cała masa narzędzi made in ChRL.
Ktoś pisał o społecznym ruchu obrony klientów przed tym sklepem. Może ktoś postawi stronę poszkodowanych i tam będą się zgłaszać ludzie. I interweniować w Cenao i innych wyszukiwarkach aby blokowały oferty tego sklepu. Firma ta prowadzi jeszcze jeden sklep nando.pl
Dziękuję niektórym członkom tego forum za wskazówki i informacje. Były przydatne i podtrzymywały na duchu.
Powodzenia dla wszystkich pozostałych, którzy jeszcze nie uzyskali zwrotu swoich pieniędzy. POWODZENIA i WYTRWAŁOŚCI
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

paul13

New member
troche o naiwnosci

Zastanawiam sie czy wlasciciele serwisow aukcyjnych i porownywarek cenowych nie powinni wprowadzic jakiejs szczegolnej weryfikacji dla sklepow internetowych. Wolnosc wolnoscia gospodarcza, ale ... Bo jak im mozna zaufac, kiedy zamiast towaru otrzymujesz wpis z OSKARMEDIA "Dziękujemy za wystawioną opinię i oczekujemy na jak najszybsze potwierdzenie otrzymania wpłaty zwrotnej wraz z odsetkami". Gdyby to byl plan filmu z Douglasem, to z piana na ustach wyjalbym UZI i beztrosko rozwalil tych zlodzieji. Rzna nas w bialych rekawiczkach, wykorzystujac naiwnych? Tylko, ze co mozna zrobic z facetem, ktory majac odsiadke (info nie sprawdzone) zyje z odsetek innych ludzi? ... a potem cie informuje, ze moze zwroci lub nie zwroci kasy??
 

tim1212

New member
Rezygnacja!!!

Złorzyłem rezygnacje z tego ich całego gówno woku kturego to wszystko sie kręci,dostałem meila zwrotnego z odpowiedzią że kase wyślą w piątek lub jak niedadzą rady to w poniedziałek wraz ze skanem przelewu na meila,(nie wierze)ale poczekam comi zostało innego,jeśli nie to lece z nimi na ostro bo akurat żle trafili bo z zawodu pracuje w policji i mam troche kontaktów.ZOBACZYMY KTO JES BEŚCIAK!!!:D
 

KACOREK

New member
też mam za swoje

zjedzone nerwy, meile tysiące telefonów obietnice że poślą telewizor, dla mnie kwota nie mała 2 tysiące póki co pożarte!!! także czekam na zwrot kasy.... PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI!!!
 

antek_1

New member
Do rzecznika ich

A może do rzecznika praw konsumenta
konsument#warszawa.um.gov.pl
00-033 Warszawa
ul. Górskiego 7

tel.:(022) 505 08 02 fax: (022) 505 09 67


może ktoś spróbuje się czegoś dowiedzieć. Może jakiś zbiorowy pozew czy coś?
Wszak kupno towaru to umowa cywilnoprawna. a oni sobie lecą w kulki i jej nie realizują.

Wstawiłem # zamiast @ bo nie mogę linków wstawić
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kolega i jego znajomy nieopatrznie zamówili Plazmy Panasonica PY800..... mało nie kosztują, wpłacili pieniądze i..... czekają / chyba na cuda/.

Pomijam fakt jak mogli ominąć to wspaniałe Forum i zobaczyć co to sklep!!!
W tej chwili otrzymują jakieś informacje, że towar będzie kiedyś tam.... No niestety kolejni oszukani!!!!

I nikogo tu nie pomawiam, wiem co piszę. Szkoda tylko, że kolega powiedział mi o zakupie po fakcie....Gdybym wiedział wcześniej to bym do tego nie
dopuścił!!!

Edit

Ale znajomy pracuje w pewnej "państwowej firmie" Prawo zna bardzo dobrze i zajmuje się "ściganiem" Takich Firm..... Więc chyba sobie poradzi. Będę śledził jego zmagania i oczywiście poinformuję o efektach.
 
Ostatnia edycja:

KACOREK

New member
może ktos jeszcze napisze do rzecznika spraw konsumenta?w tej sprawie!

przedstawiłam dokładnie sprawę i posłałam do rzecznika praw konsumenta
podałam dokładnie jak ze mną postępowali co wg mnie jest karygodne! mając na stanie towar, i gotówkę na koncie klienta czeka miesiąc na zamówienie a potem nie dostaje zwrotu pieniędzy .... nic tylko załamac ręce
A jeśli ktos powie,żeby czytac opinie ma napewno racje, różne rzeczy kupowałam przez internet drobniejsze, odkyrzacz, mikser, telefon, ubrania nie miałam pojęcia że coś takiego mnie spotka!!!
OSTRZEGAM przed przedpłatą.... i nie musze pisac że przed sklepem OSKARMEDIA ...
 

nowakt7

New member
oskar media oszuści

Tak jak inni zamówiłem telewizor i czekałem na niego dwa miesiące ,po wielokrotnych telefonach ,groźbach itd przysłali telewizor i wszystko było by ok ,gdyby nie fakt że zapłaciłem jeszcze 120 zł za wieszak do tego telewizora i tyle go widziałem .Dzwonić można ile się chce ,oni tylko zlewają klijenta ,przysyłają mi potwierdzenia zamówienia na których wieszak nie widnieje ,BO ZOSTAŁ DOMÓWIONY TELEFONICZNIE ,kasa przelana razem za tv ,wieszak i wysyłkę .I co po dwóch miesiącach telewizor a wieszaka napewno nie zobacze ,bo to firma oszustów i krętaczy.TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH JAK NAJ DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!
 

tommy-tg

New member
oskarmedia oszusci

Witajcie drodzy koledzy.Opisze w kilku zdaniach jak ja zostalem oszukany przez sklep oskar media.Kupilem tv w oskar media za 4400zl,pieniadze wplacilem na podane konto--po 4 dniach zalelefonowalem do firmy poniewaz zaniepokoil mnie fakt ,ze niema zadnego kontaktu mail z potwierdzeniem ,ze pieniadze zostaly zaksiegowane,,Dzwonilem do firmy oskar media jakies 200-300 razy w ciagy dnia,nikt nie podnosil sluchawki ,nastepnego 5 dnia udalo sie,,ok.godz.10.00 ktos odebral i odpowiedzial ,ze nasze piniadze nie wplynely jeszcze na konto-tego samego dnia podjechalem do mojego banku po potwierdzenie przelewu---dostalem informacje ,ze pieniadze wyszly z mojego banku juz 4 dni temu.Czyli panstwo z OSKAR MEDIA juz mnie wtedy oszukiwali ale to nie wszystko--po 20 dniach i 1000 tel.nieodebranych firma oskar media nadal twierdzila ,ze pieniadze nie dotarly.Napisalem pare ostrych mail oraz udalem sie na policje w gdyni....policja uswiadomila mnie jak dzialaja tacy oszusci--jednak wedlug polskiego swietnego prawa nie ma jeszcze oznak przestepstwa,,,ale policja z gdyni obiecala ,ze tego samego dnia ktos w w-aw podjedzie do tej firmy OSKAR MEDIA i poinformuje ,ze szykuje sie sprawa cywilna--bo tylko tak jest mozliwosc,,po tej interwencj tj.po 22 dniach nagle pieniadze sie znalazly i zostaly do mnie przelane na konto..Firma OSKAR MEDIA to zawodowi oszusci znaja swietnie polskie prawo i wiedza jak je wykorzystywac aby oszukac zwyklych ludzi...Drodzy forumowicze ostrzegajcie wszystkich przed OSKAR MEDIA aby nikt wiecej nie zostal oszukany tak jak ja.
Pozdrawiam
 
Do góry