sklep nando.pl?

bumsky

New member
nando

Witam wszystkich, których sklep Nando zjednoczył w jednej sprawie. Byłem dzisiaj w Ożarowie z samego rana. Pod adresem sklepu wieje pustką. Biuro opieczętowane przez policję. Pozostało zgłosić przestępstwo i czekać. Komisariat w Babicach Starych przyjął zgłoszenie od ręki, bez zbędnych ceregieli.
 

HondaCivicPL

New member
No to ja może wystawie pozytywna opinie.
A wiec w sklepie nando.pl kupowałem telewizor LCD LE 37A656
Wcześniej oczywiście kontaktowałem się ze sklepem czy aby na pewno maja ten produkt na stanie okazało się ze maja i od chwili przelewu pieniędzy upłynęło 5dni telewizor był u mnie ze wszystkimi papierami gwarancja faktura VAT.

Chyba jestem jednym z nielicznych zadowolonych z działania tego sklepu.
data kupna 20.09.2008

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

fomm

New member
no i jestem kolejny który wtopił...
czy poza zgłoszeniem popełnienia przestępstwa można cośkolwiek jeszcze robić?
czy ktoś z Krakowa będzie działał, bo jeśli tak polecam się na gg 5777375.

pozdrawiam z początkami wrzodów na żołądku na tle nerwowym....
 

oszukany90

New member
Właśnie stworzyłem forum, na którym będziemy się mogli zebrać i razem coś zdziałać... Póki co jest dużo osób piszących na różnych forach, dlatego wydaje mi się że to dobry pomysł...
oto adres: oszukaniprzeznando*yoyo*pl ( * zastąpić kropkami) można śmiało tworzyć nowe tematy i pisać wszystko na temat oszustów...
 

HondaCivicPL

New member
Na fekturze VAT sa takie dane sprzedawcy moze to cos komus ulatwi:
ACTIVE PRESS s.c.
T.Wojciuk, Ł.ZieliNski
05-501 piaseczno, Łaziska, Leśna 50
REGON:141013884
NIP: 1231115175

Mam nadzieje ze wszyscy odzyskacie kase.
Ja mam TV i jestem zadowolony no ale to bylo juz jakis czas temu kupowane wiec powodzonka.
 

ame_40

New member
Z praktycznego punktu widzenia byłoby pięknie gdyby to podani wyżej Panowie z Active Press s.c. byli faktycznie zamieszani w aferę z NANDO i OSKARMEDIA - to spółka cywilna więc odpowiadają całym swoim majątkiem za potencjalne przekręty spółki - dlatego też szczerze wątpię że mają w oszustwie współudział...
Należy koniecznie sprawdzić jaki jest ich związek z UPWARD FINANCIAL COMMUNICATIONS GRUPA I.F.G. sp. z o.o., która nas oszukała...
 

ame_40

New member
Pytanie do HondyCivic - czy zanim dostałeś fakturę VAT dostałeś również fakturę proforma? jeżeli tak, to kto figurował na tej fakturze jako sprzedawca, ACTIVE PRESS s.c. czy UPWARD FINANCIAL COMMUNICATIONS GRUPA I.F.G. sp. z o.o.?

Inaczej mówiąc, komu i kiedy dokładnie przelewałeś pieniądze?
 

ame_40

New member
Zgadnijcie kochani kto jest właścicielem domeny NANDO.PL?
Można to sprawdzić na www*dns*pl/cgi-bin/whois*pl (gwiazdki trzeba zamienić na kropki)

BINGO!!!!! Panowie z ACTIVE PRESS s.c.

Robi się coraz bardziej ciekawie.....

Mamy więc już Panią WŁAŚCICIEL, PREZESIKA i DWÓCH NOWYCH PANÓW...
 

krzysiek23c

New member
Telewizor Philips 42pfl5603, z Chorzel

Witam, ja dziś dopiero zaczałem szukać coś w tej sprawie, aż ledwo zyję jak to przeczytałem,2554 zł PLN w plecy, zgłaszam sprawe na Wileńskiej w Warszawie.Jak jest ktos z okolic Wołomina, mój kontakt 4251107.Zakup zrobilem 4 grudnia i odrazu wpłata na konto.Piałem meila czy maja kase, to odpisywali ze dadza znac do dzialu finansow. Dostalem jeszcze meila ze sprzet zamowiony w hurtowni. Musze wszystko wydrukowac i zgłosić na policje.Kiedys mnie koles oszukal na allegro na 500zł, ale dostałem zwrot całej kasy, chyba z ubezpieczenia, bo gość sie zwinąl, więc tu niema co liczyć na zwrot, bo kasę juz dawno wydali, jak tylko mieli wpływy.
 

HondaCivicPL

New member
Mam tylko ta jedna fakture a kase przelalem poprostu na Nando.pl i nr konta 96213000042001041577640002.
Jak to przeczytalem co tu piszecie to mi sie goraco zrobilo ze mi sie udalo cos w tym sklepie kupic.
 

anag

New member
Forum oszukaniprzeznando.yoyo.pl

Oszukany90 - gratuluje pomyslu.

Ludzie, dopisujcie sie koniecznie - listy poszkodowanych bedzie mozna podsunac policji lub mediom.

Dzwonilam do rzecznika ochrony praw konsumenta - zenada, nie wiem na czym polega to stanowisko... Na policji w Starych Babicach powiedziano mi, ze prawdopodobnie jutro przydziela sprawe konkretnej osobie i bedzie mozna uzyskac wiecej informacji - zobaczymy...

Przy okazji polecam linka (zamiast gwiazdek maja byc kropki):
wiadomosci*gazeta*pl/
Wiadomosci/1,80273,6067469,Koniec_z_oszustwami_OscarMedia__Prezes_zatrzymany*html
 

agnieszka_krakw

New member
super, jest artykuł, ale co z tego, skoro ten gnojek to tylko pionek, a co z resztą?? co z tymi którzy zgarneli kasę?? z tymi którzy kręcą tym biznesem??

ja myślę że pasowałoby się zebrać w jedną grupę (domyślam się że łatwo nie będzie) ale moze niech jedna osoba ze swojego województwa zbierze grupę z okolic i wspólnie coś ustalimy, ponadto mam wrazenie że to nie pomysł jakiś gnoji tylko jakas mafia, bo tak naprawde chodzi o kupe kasy.
ja zapraszam ludzi z krakowa i okolic mój mail agnieszka_krakow@gazeta.pl
 

krzysiek23c

New member
Krzysiek Chorzele,oszukany na 2,5tys PLN

A może ktoś wie, dlaczego strona NANDO.PL przestała działać,przecież sami jej nie zamknęli, i co oznacza ten komunikat co się wyświetla przy próbie wejscia na ich strone.
 

rrgandi

New member
:/

Jestem niestety kolejnym oszukanym klientem nando, chciałem sobie kupić TV LCD SHARP LC-46XL2E, przelałem temu prezesikowi i jego firemce 4604 zł z myślą, że z taką ilością pozytywnych komentarzy dostanę ten TV, towar miał być dostępny od ręki, pierwsze zdziwienie gdy dostałem maila że towar zamówiony w hurtowni, już mi nie pasowało, wchodzę dzień później na ich stronę a tam pusto nic nie ma;/ Więc wpisuję w popularnej wyszukiwarce internetowej nando i tam trafiłem na to forum, myślałem że wyjdę z siebie jak przeczytałem że tyle osób oszukali! Miałem dzisiaj udać się osobiście do prezesika w odwiedziny z równie niezadowolonymi z oszukania mnie kolegami, ale przeczytałem że firma już jest zaplombowana i nie ma po co jechać. Jutro idę na policję zgłosić zawiadomienie o przestępstwie. Czekam tylko na rozprawę aby umówić się razem z kolegami i prezesikiem na miłą pogaduszkę przy kawie ;P Niestety czasem oszust może się pomylić i oszukać osobę którą akurat niechciałby oszukać, ale trudno stało się. Zaznaczam, że ta wypowiedź nie jest groźbą w stosunku do osób które mnie uszukały... tylko chęcią pilnego spotkania się z nimi. Więc jeśli ktoś posiada jakieś dane gdzie można przyjechać aby się z nimi spotkać to bardzo proszę o napisanie ich...
 

12wojt

New member
Adres Banaskiewicz

Na pewnym blogu niejaki pabloofm o godz 17:04 dzisiaj dzieli się informacją na temat pewnego adresu pisząc "PILNE! Adres Banaskiewicza: ul. Biedronki 14 MORY , ma też mieszkanie ul. Poznańska 6/1 MORY Adres i nazwisko są poprawne potwierdzone przez sąsiadów"
Tak po prawdzie to nasze dotychczasowe działania do niczego nie doprowadziły. Kolesie wydymali na kilka albu kilkanaście milionów obywateli naszego kraju i mają tylko dozór policyjny -absurd- wiec proponuję udać się do siedziby posłów PO i PSL z waszych okręgów z pismem w tej sprawie. Dla nich to kolejny wyborca i tylko dwa telefony do schetyny i ćwiąkalskiego. Wówczas myślę, że mmoglibyśmy mieć szanse na to że sprawa dostanie kopa.

Innym rozwiązaniem jest udanie się w większym gronie pod adres podany powyżej i sprawdzenie co tam można zdziałać.
 
Ostatnia edycja:

12wojt

New member
propozycja

Znalazłem na tym samym forum co adres powyżej propozycję aby się policzyć. Jak w czwartek dzwoniłem na komendę w babicach to usłyszałem, że jest nas kilka tysięcy. Jeżeli jest taka możliwość to można z powództwa cywilnego wobec wszystkich zamieszanych tak aby po pozytywnym wyroku dać pracę komornikowi i w ślad za tym wpisać ich do krajowego rejestru długów. Po tym wpisie mają przesrane. Już nic legalnie nie załatwią.

Może zostanę zmieszany z błotem, ale co można zrobić po złożeniu doniesienia?
Jak kilka tysięcy zrobi ściepe po kilka złotych to na dobrego adwokata starczy.

Wojtek (skrojony przez nando na 2800PLN) z Torunia
 

andzik76

New member
do jul1969, jezeli placiles przez ecard, skontaktuj sie pilnie z BOK 022 493 44 44, jesli to byl przelew to niestety....

Adres Banaskiewicza na Biedronki 14 jak najbardziej poprawny. Na Poznanskieje ma tylko mieszkanie a raczej rudere ktora chyba wlasnie remontuje za nasze pieniadze. Bylismy tam dzisiaj i wytropilismy chwasta! Dalej sprawa zajmie sie juz kto inny w moim imieniu :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry