sing star z ps2 na ps3 slim

bojki

Member
Witam Wszystkich,

W jaki sposob uruchomic plyte Singstar'80 z ps2 na PS3 slim?
Na PS3 Slim jest plyta oryginalna SingStar Polskie Hity.

Dajcie znac, czy jest wogole taka mozliwosc.

Dziekuje i pozdrawiam
Piotrek
 

mietek099

New member
PS3 Slim nie jest kompatybilne z grami z PS2. Jedynie na wersji Fat 60 GB możesz odpalać gry z PS2 (a i nie wszystkie).

EDIT:
@ gadulinho:
a to ciekawostka ;]
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Można odpalić. Wystarczy usunąć aktualizacje, które singstar pobiera. Jak włączysz liste piosenek to tam jest jakaś taka funkcja zmień dysk albo coś takiego.
Przed wakacjami jeszcze wszystko działało ładnie i było w pełni kompatybilne (PS3 40 GB), po wakacjach jak odpaliłem singstara (na ps3 slim 120 GB) to nie chciał czytać starych gier, ale usunięcie akutalizacji zadziałało. Nie wiem jak z modelami fat, czy tam też tak trzeba, ale pewnie tak.
 
Ostatnia edycja:

bojki

Member
sing star z PS2 na PS3

Można odpalić. Wystarczy usunąć aktualizacje, które singstar pobiera. Jak włączysz liste piosenek to tam jest jakaś taka funkcja zmień dysk albo coś takiego.
Przed wakacjami jeszcze wszystko działało ładnie i było w pełni kompatybilne (PS3 40 GB), po wakacjach jak odpaliłem singstara (na ps3 slim 120 GB) to nie chciał czytać starych gier, ale usunięcie akutalizacji zadziałało. Nie wiem jak z modelami fat, czy tam też tak trzeba, ale pewnie tak.

Witam,
Dzieki za info.
W jakim miejscu znajde aktualizacje, która trzeba wymazac?
Pozdrawiam
Piotr
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Gra -> Narzędzie danych gier i tam sprawdź plik z SingStara
Oprócz pobranych plików i ustawień powinno być gdzieś aktualizacja albo coś takiego
 

mg30906

New member
Witam,

IMO nie trzeba nic usuwać

Wkładasz płyte PS3 , jak już sie pokażą utwory , wciskasz select , wyjmujesz płytę
wkładasz od ps2 (wczytuje z 30 sec) i wszystko działa

pzdr
 

mg30906

New member
Hej ,

Dzieciaki cały czas tak robią i działa (ostatnio kupiłem im jakieś polskie hity na ps2 bo na 3 nie ma)

Mam slima i fata(fat z zepsutym czytnikiem) więc singstar tylko na slimie i działa bez problemu


Offtop
Ostatnio rzadko zaglądam , konsoli przez ostatnie tygodnie nie odpalałem :( , los rzucił mnie
nad morze i zostałem w 50 % Gdańszczaninem :) , resztę tygodnia spędzam w Wawie (zmieniłem prace po 11 latach...:) wczoraj juz kupiłem TV i router do Gdańska więc już mogę pograć wieczorem - może meczyk ???

ps. widziałem że grasz w ACII (ja mam od mca i pograłem z 10 minut : z braku czasu :(


Pozdrawiam
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Dziwne, u mnie nie chciało działać na PS3 slim po wakacjach :shock:
Może coś w opcjach popsułem :razz:

P.S. A chętnie pogram wieczorem w fifke jak się uda połączyć :mrgreen:
Założe może lige taką krótką, na pare lepszych grajków z poprzedniej ligi coby szybko ją skończyć i chociaż te doprowadzić do końca ;)

P.S. 2 W AC2 gram, na początku nudna strasznie i taka monotonna, ale im dalej w las (jestem gdzieś tak w 30%) tym lepiej ;)
 
Do góry