Silvercrest kh 6515 e obiektywny test i opinia

pepeso

New member
Witam wszystkich chciałbym się ze wszystkimi podzielić swoimi doświadczeniami w obcowaniu z dvd playerem silvercrest kh 6515e. :D

Miałem duży dylemat kupić używaną nagrywarkę dvd czy nowy wszechstronny odtwarzacz dvd. Planowałem oczywiście zakup pionka S52, ale kasy mało i go nigdzie nie ma. Przypadkiem wpadłem do pewnego sklepu l… i pewnie większość odrazu zaśmieje się na śmierć, jaki chłam kupiłem za 249 zł, ale pokolei:

- czyta wszystko co jest na rynku, włącznie z divix 6.0 (taki jest opis-nie testowałem), otwiera płytki DVD i CD (też RW) z katalogami divix'ami, mp3, jpeg.

- włącznie z DVD-AUDIO -posiada przetwornik 192KHz wolfson wm 8522g. :cool:

- czyta pl. TxT (wybór z listy), wyświetla pl znaki

- posiada full zestaw wyjść : analogi cinch 5.1, euro rgb, svhs (s-video), cinch composite, component, vga (d-sub), hdmi 1.1, coaxial, opitc - bajka !

- ma skalowanie obrazu hdmi do 1080p

- fajny elastyczny zoom 3x we wszystkich formatach!

- stabilne klatkowanie obrazu 1/16 (1/32 dvd)

- czytnki kart flash - testowałem SD 1GB - czytał ponad 300 zdjęć

- złącze USB 2.0 - prawdopodobnie działa tylko w 1.1, nie wiem czy obsługuje zew. dyski -będe dopiero testował

- procek: zoran vaddis 888 z dolby digital i dts

- cichy napęd

- na stanby zużywa 0,57 wata

- fluoroscencyjne klawisze pilota

- pl. menu

- i na koniec najlepsze 3 letnią gwarancję door-to-door !!! :eek:

Reasumują za kwotę 250 zł nie kupimy raczej tak wszechstronnego odtwarzacza dvd z tak długą gwarancją, taką gamą złącz i opcjami.
Wydaje mi się, że dokonałem dobrego wyboru, za te pieniądze nie wybrałbym Manty lub coś bardziej egzotycznego, ten odtwarzacz jest dobry np. jako pierwszy krok w kierunku zakupu w przyszłości drugiego droższego dvd.
Jedynym mankamentem po zakupie może być problem z pilotem i brak pl menu, ale po wgraniu nowego firmwaru problemy odrazu znikają.

Czekam na opinie, jeśli potrzeba informacji mogę podać linka do str. z testem, instrukcją, wysłać najnowszy firmware z pl. menu

Pozdrawiam wszystkich! :lol:
 
Ostatnia edycja:
Do góry