Sharp32le700 czy Sony37EX500 ?

Maaaniek25

New member
Zwracam sie do was z pomocą jak do prawdziwych fachowców, mam nadzieje ze rozwiejecie moje wątpliwości gdyż jak czytam i czytam to nabieram ich coraz więcej.

Mam mały pokój 4x3m odległość od tv 2,5m. Będę używał głównie do kablówki (analog,ale dobry sygnał) lecz lubię też filmy hd jak i często ps3.

Tutaj pojawia się pytanie co wybrać czy technologię LED czyli Sharp 32 le700e czy nowy Sony 37 ex500 czy może warto zaczekać na plazmę Panasonica 37 g20? Zależy mi na ostrym i głębokim obrazie HD oraz jak najlepszym obrazie SD. Zasoby finansowe to okolice 3k góra 3,5k pln.

Czy warto poświęcić technologię LED na rzecz CCFL z Sony ale dzięki temu zyskuje 5 cali więcej? Czy może ostrzejszy i głębszy (przynajmniej w teorii), ale mniejszy LED? Widział ktoś obok siebie te dwa modele? Dziękuję za wszelką pomoc:)
 

Ares78

New member
32 cale dla 2,5 metra odległości to będzie zdecydowanie za mało i szybko będziesz czuł niedosyt, rozglądaj się za czymś o przekątnej 37" ewentualnie 40", ale to już jest raczej górna granica, zwłaszcza jak będzie podawany sygnał z kablówki. Co do samej technologii podświetlania diodami LED było już dużo i nie jest to równoznaczne ze stwierdzeniem LED > CCFL.
 
Do góry