Sharp Seria XL1 (LC-52XL1E, LC-46XL1E, LC-XL1E) Link do testu w 1 poście.

kini0

New member
Bez reklam
Jarwisz, a jak ma się sprawa w ciemnym pomieszczeniu?......Bardzo świeci...?
I jeszcze jedno- jak ze słynnym buczeniem?
 
Ostatnia edycja:

pithorr

New member
kocur108 napisał:
ale piszesz że większość oglądasz sat i DVD a jak jest z SD czyli kablówka a ja akurat mam zwykła antene i najwięcej te programy oglądam choć mam też tuner sat a myśle by zakupić ferdka 8800hd i mante 34lord

A co to za ustrojstwa???
 

kocur108

New member
ferguson 8800HD - tuner satelitarny z slotem na karte np C+
Manta 34 Lord - DVD z HDMI czyta divx (Manta to jedna z pierwszych firm która wypuściła DVD czytające divx z napisami w pliku txt i za tak małe pieniądze - to był Emperor który służy mi do tej pory już chyba 3 lub 4 rok)


tak Manta jest multiregionalna
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
A czy ta Manta jest multiregionalna?

To super! 9 sezonów Stargate SG-1 i 2 sezony Stargate Atlantis R1 mam.....
A jak jakość po HDMI? A skaler jak działa?
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
kini0 napisał:
Jarwisz, a jak ma się sprawa w ciemnym pomieszczeniu?......Bardzo świeci...?
I jeszcze jedno- jak ze słynnym buczeniem?

co ma świecić ?
Ja oglądam przeważnie po 23.00 - więc jest ciemno - i oby taki obraz mieli wszyscy posiadacze różnych LCD - tego im życzę :D
przecież nie raz pisałem - ustawiasz na podświetleniu 8 i NIE BUCZY
 

pithorr

New member
jarwisz napisał:
co ma świecić ?
Ja oglądam przeważnie po 23.00 - więc jest ciemno - i oby taki obraz mieli wszyscy posiadacze różnych LCD - tego im życzę :D
przecież nie raz pisałem - ustawiasz na podświetleniu 8 i NIE BUCZY

No ale jak oglądasz po 23.00 to chyba nie ustawiasz podświetlenia na max? :)
 

kini0

New member
Bez reklam
Szara, ok... ale na prostopadle do ekranu, czy po kątem? i jakie warunki oświetleniowe...?

A najlepiej panowie to jakieś foto zarzućcie.... pod kątem, po ciemku, z różnymi ustawieniami...itp.
 
Ostatnia edycja:

kocur108

New member
powiedzmy sobie szczerze nigdy LCD nie pobije Plazmy jeśli chodzi o czerń taka technologia (plazma wyłącza pixel a lcd zasłania światło pikselem na rantach to światło nadal się przedostaje) w porównaniu do pierwszych modeli to teraz ta czerń jest rewelacyjna
 

Patrycjusz

New member
kini0 napisał:
Szara, ok... ale na prostopadle do ekranu, czy po kątem? i jakie warunki oświetleniowe...?

A najlepiej panowie to jakieś foto zarzućcie.... pod kątem, po ciemku, z różnymi ustawieniami...itp.

hi, widzę, że chyba dla ciebie będzie najodpowiedniejsza prezentacja sprzętu w domu.
Porozmawiaj z kiki
 

jtd

New member
Bez reklam
czago napisał:
Ale z plazmami są inne kłopoty - patrz powyższy post ar2.
ar2 bedzie zly, ale znow musze napisac ze w nowych plazmach ten problem juz nie wystepuje, ar2 mozesz usunac ten post, ale poprzyj mnie choc w tej sprawie :eek:
 
Do góry