sharp lc46-l.....700/705

Pr3dator

New member
Nie ma co brać tego na poważnie. Obecnie przy świadomym wyborze TV trzeba się kierować typem matrycy, a nie marką. Każdy typ matrycy w technologii LCD (a jest ich 3 dominujące, pomijając porażkę w postaci TN) charakteryzuje się zarówno wadami jak i zaletami. Sharp posiada granatową czerń, zwłaszcza mocno widoczną pod kątami i nie da się tego w żaden sposób wyeliminować (taka fizyczna specyfika matrycy), można jedynie zminimalizować bawiąc się ustawieniami jasności i balansu bieli. Nie ma paneli idealnych, bo cała technologia LCD jest sama w sobie mocno ograniczona. Trzeba czekać na OLED, który dopiero jeszcze raczkuje :)
Trzeba poprostu wybrac kompromisowy tv a nie czekac na oled, pojawi sie oled bedzie pisane "technologia w fazie rozowju po 10 latach , technologia oled niestety ograniczona sam w sobie, a ostatecznie trzeba czekac na srelemorele ;).
 

gracjan75

New member
Mam pytanie dot. uchwytu sciennego do sharpa lc46le705, mozecie cos polecic?

P.S.
TV zakupiony od kikiego wczoraj tj. w poniedzialek dotarl do mnie i gra swietnie na sygnale z UPC, a mam porownanie z innymi producentami :)
 
Do góry