Sharp LC40LE732E + HDMI w GTS 250 zalman

tritone

New member
Witam

jak w temacie chciałbym podpiąć tv z kompem ( win 7 lub lin ) przez hdmi karta http://goo.gl/yZ9Z6 ma wyjście hdmi komp widzi tv przez hdmi na tv brak sygnału , zmieniałem rozdzielczości i dalej nic .
Udało mi mi sie podpiąć przez dvi przelotka VGA --> VGA w sharpie
dźwięk z PC idzie: audigy otyk --> Denon 1612
Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie ponieważ po podpięciu pena z filmem 3d sbs ładnie wszystko działa , czy tak samo by było gdybym z kompa przez hdmi puscil film w 3d sbs będzie efekt 3d .
Teraz jeśli puszcze film w 3d z pc czyli DVI --- do VGA w tv nie ma możliwości wybrania na pilocie opcji 3d

wgrywając film na pena podpinam do tv np 1080p.3D.Bluray.Half-SBS.DTS.x264 nie ma dźwięku ani w tv ani w denonie, jest puszczony optyk z tv do denona ( domyślam sie ze nie czyta dts , inne dzialaja ) , obraz jest.

będę wdzięczny za pomoc :blagam::blagam:
 

Signum75

New member
mam le830 i filmy 3D z kompa lecą po HDMI bez problemów.

Co do problemu z brakiem obrazu: próbowałeś z innym kablem? Sprawdzałeś czy kabel jest dobrze włożony zarówno w TV jak i w PC?
 

Signum75

New member
mam DVI wpięte w monitor i HDMI do TV - całość działa jako rozszerzony pulpit.
Przypomniało mi się że podczas instalacji TV miałem faktycznie problem z kompem - tzn było tak:
do tv podłączyłem kompa i konsolę (xbox). X ruszył bez problemu, a z kompa nic nie szło. Zamieniałem kable i nadal nic. Dopiero zamiana gniazd w tv "obudziła" połączenie z komputerem.
Teraz mam PC do HDMI1 i i Xboxa do HDMI2, ale inne połączenia też działają bez problemu.
Spróbuj tak: podłącz "coś" działającego do HDMI (np1) i jak będzie działać, to odłącz (w trakcie działania) i zapnij kompa pod to złącze (działającego kompa z w pełni uruchomionym systemem). Win7 i Vista powinny same wykryć pojawienie się nowego wyświetlacza, a w Win XP trzeba wejść w ustawienia grafiki i załączyć odpowiedni tryb wyświetlania.
 

Signum75

New member
pisałeś, że kable zmieniałeś. Zupełnie inny czy drugi "taki sam"?
Czytałem też na jakimś forum, że pomaga odłączenie anteny tv (!) i dopiero podłączanie urządzeń HDMI
 
Do góry