Sharp LC XL2E - wszystko o serii (42XL2, 46XL2, 52XL2)

jtd

New member
Bez reklam
No ale trzeba przyznac ze pomimo gwaramcji tylko UE, cena jest szokujaco niska, nic tylko brac XL2.
A jeszcze jedno, co ciekawe dowiedzialem sie ze, XL1 ma rzeczywiste 6ms czas reakcji, a 4ms to action mode, a XL2 calkowite 4ms, wiec kolejna znaczna roznica na korzysc XL2 :cool:
 

kcv

New member
Też to dzisiaj gdzieś wyczytałem (4ms).
Poza tym 3xHDMI ver.1.3 , slim desing, cyfrowe wyjscie audio i te 24 klatki:mrgreen:
Brak tylko "osobnego" wejścia Component:(
Ta aukcja jest Twoja:?:
 

d.karolik

New member
ROSI- ( pierwszy post w tym wątku )fajnie że znalazłeś ( na angielskiej stronie) Sharpa 46XL2E ( 1699 funciaków )ale niewiem czy zauwarzyłeś ? na tej samej stronie troszke ponirzej jest Sharp 46XL1E ( 1999 funciaków ) . Niechce nic sugerować ale czy to nie znaczy, że być może niemamy na co czekać , że XL1E trzyma sie w cenie poniewarz jest naprawde leprzy? Ale to mogą potwierdzić tylko testy między modelami.
P.S
Niegniewaj sie to tylko taka mała uwaga , poniewarz karzdy czeka na nowość ale czy sie opłaca?Być może nie , być może tak , karzdy musi zadecydować sam.
P.S
Ja mam dość ide po 46XL1E.
 

d.karolik

New member
KCV- co do porównania jestem za ,tymbardziej jerzeli chodzi o teścik przy piwku , jestem z Warszawy.
P.S
Mamy ten sam problem tymbardziej, że żona zna cene TV ? HI,HI
 

kcv

New member
d.karolik napisał:
KCV- co do porównania jestem za ,tymbardziej jerzeli chodzi o teścik przy piwku , jestem z Warszawy.
P.S
Mamy ten sam problem tymbardziej, że żona zna cene TV ? HI,HI
No właśnie, ten pie...... net. Nawet one mogą wszystko sprawdzić, nic nie ukryjesz. Ale gdyby nie net, to my też bylibyśmy mało doinformowani.
Nie widzę przeszkód, żeby włożyć TV do samochodu i przejechać te 300km;).
To może być pierwsze porównanie XL1 i XL2:!: w naszym kochanym kraju. Może ktoś wspomoże nas w dobrym żródle FullHD:?: Ja posiadam tylko to co w opisie.
 

jtd

New member
Bez reklam
Podejzewam, ze w dobrym zrodle FullHD to one beda graly niemal identycznie, tescik cos mowiacy to zrobcie z sygnalu SD (antena?) :cool:
 

km1963

New member
Bez reklam
jtd napisał:
Podejzewam, ze w dobrym zrodle FullHD to one beda graly niemal identycznie

z uwagi na posadanie w XL1 TruD a w XL2 podobno Trident i funkcji de-juddering również dla sygnału HD niekoniecznie
pozdrawiam
 

Hawkmoon

New member
d.karolik napisał:
ROSI- ( pierwszy post w tym wątku )fajnie że znalazłeś ( na angielskiej stronie) Sharpa 46XL2E ( 1699 funciaków )ale niewiem czy zauwarzyłeś ? na tej samej stronie troszke ponirzej jest Sharp 46XL1E ( 1999 funciaków ) . Niechce nic sugerować ale czy to nie znaczy, że być może niemamy na co czekać , że XL1E trzyma sie w cenie poniewarz jest naprawde leprzy? Ale to mogą potwierdzić tylko testy między modelami.
P.S
Niegniewaj sie to tylko taka mała uwaga , poniewarz karzdy czeka na nowość ale czy sie opłaca?Być może nie , być może tak , karzdy musi zadecydować sam.
P.S
Ja mam dość ide po 46XL1E.

Cena nie wyznacza jakości. Niższa cena xl2 może być spowodowana (a nawet na pewno będzie, ale nie wiem czy już) produkcją xl2 pod Toruniem, co za tym idzie zdaje się sharp ominie opłaty celne za import tv do UE (które zdaje się są w przypadku xl1).

PS: karolik... ja rozumiem, że nasz piękny kraj jest pełen dysortografików, ale bez przesady... weź coś z tym zrób, bo to aż w oczy kole ("karzdy", "leprzy", "poniewarz"... ałaja...)
 

km1963

New member
Bez reklam
Hawkmoon napisał:
Niższa cena xl2 może być spowodowana (a nawet na pewno będzie, ale nie wiem czy już) produkcją xl2 pod Toruniem, co za tym idzie zdaje się sharp ominie opłaty celne za import tv do UE (które zdaje się są w przypadku xl1).

Ciekawe spostrzeżenie a może KIKI będący blisko Sharp Polska powie więcej na ten temat ?!

pozdrawiam
 

kcv

New member
jtd napisał:
Podejzewam, ze w dobrym zrodle FullHD to one beda graly niemal identycznie, tescik cos mowiacy to zrobcie z sygnalu SD (antena?) :cool:
Jeśli dojdzie do tego testu, to na pewno sygnał SD będzie wzięty pod szczególną uwagę. I to ze wszystkich możliwych zródeł : antena TV analog i może DVB-T, DVD, SD SAT i na koniec stary poczciwy VHS;)
 
Do góry