Sharp lc-60le925e czy warto

yeeezooo

New member
Mam możliwość nabycia SHARP LC-60LE925E w cenie ok 5tyś czy warto go kupić i na co zwrócić uwagę lub jakich użyć programów (zdjęć itp.) aby go przetestować. Pytanie mam też do matrycy, która jak wyczytałem jest błyszcząca czy to będzie przeszkadzać przy nasłonecznionym pokoju? Proszę o szybką poradę. Przepraszam ale umieściłem też post w dziale lcd/sharp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To był bardzo dobry telewizor, ale był.... bo czasy się zmieniają.
To jest model z przed 4 lat.
Ja bym nie dał tyle kasy.
I nie wierzę, że to nowy egzemplarz...
 

yeeezooo

New member
nie nie to nie jest nowy tv ma dokładnie rok i jeszcze rok gwarancji z MM oczywiście jest na to faktura. Rozumiem, że to nie nowy model i to mnie troche martwi ale co dokładnie kupić za 4400(na tyle stanęło)? Zależy mi na 60" i dobrym ekranie, smart itp mnie nie interesują jak możesz to mi pomóż.

W planach też dongiel z androidem i sprzęt audio do tego tv ale to na inny wątek.
Kiki możesz mi na szybko wskazać skąd na pena pobrać jakieś testy, sorki za tempo ale sprawa ma ok 4h i musi się zakończyć rano(wyjazd po tv) stąd to warjactwo ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli dokupisz DOngla to będzie super posunięcie.
Ale problem jest z platformą cyfrową . Nowe model są na zupełnie nowych zasadach aktualizowane. I ten telewizor naprawdę ma cztery lata .
Ile ma godzin na liczniku ?
 

yeeezooo

New member
tzn. normalne użytkowanie w rodzinie, sprzedający mówi bardzo sensownie trochę starszy człowiek nie mam powodów do podejrzeń. A co z tą platformą cyfrową ja mam NC+ a on polsat przez wkładaną kartę do tego TV i mówi że w tym tv mógł sobie kanały sortować tak jak chce i to mu się podobało. Kiki sorki ale radź czy go brać czy nie, a jeśli nie to co w tej cenie i ekran najważniejszy.
 
Do góry