Sharp LC-50LE752E czy Toshiba 50L7335DG

szofer

New member
jak dla mnie jest pięknie bo przesiadłem sie z kineskopa! aczkolwiek z jednym moge sie zgodzic...cos z czernia nie moge dojsc do ładu...czasem jest zbyt czarno...ale to moze kwestia ustawień...
jeden problem sie pojawil :/ jak sie łącze przez dlna to nie chce mi odtwarzac *.avi :( z dysku podlaczonego do usb normalnie odtwarza, muze przed dlna tez, ale filmow przez dlna juz nie
 

szofer

New member
a ja pogrzebałem dzisiaj w sprzęcie...
no i niestety cwaniaki...bez zarejestrowania w divix filmy przez DLNA nie będą śmigały...
zarejestrowałem, divix kazał sobie zainstalować cos na wzór ps3 media serwer albo serwiio i prawie wszystko pięknie działa... prawie bo nie puszcza napisów, nawet tych wklejonych do filmu
 

albin37

New member
Toshiba 50L7335DG

Czy ktoś kto posiada ten model,może opisać jakość obrazu i czy da się grać na xbox360 czy jest jakieś smużenie,bardzo proszę o szybką opinie bo przymierzam się na dniach do kupna tego modelu lub Samsung UE46F6400 o którym jest dużo pozytywnych opinii.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Czy ktoś kto posiada ten model,może opisać jakość obrazu i czy da się grać na xbox360 czy jest jakieś smużenie,bardzo proszę o szybką opinie bo przymierzam się na dniach do kupna tego modelu lub Samsung UE46F6400 o którym jest dużo pozytywnych opinii.

Z tych dwóch zdecydowanie toshiba - u samsunga masz np. bardzo fajny mode f6500.
 

albin37

New member
A duża różnica w jakości między f6500 a 50L7335DG,ten samsung jest sporo droższy i mniejszy i słabo dostępny,chodzi o tv głównie do gier.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
A duża różnica w jakości między f6500 a 50L7335DG,ten samsung jest sporo droższy i mniejszy i słabo dostępny,chodzi o tv głównie do gier.

Porównywalne modele. Samsung na pewno wymaga poświecenia więcej czasu na kalibrację, toshiba na oswojenie systemu i aktualizacje.
 

albin37

New member
Chodzi o Panasonica z serii ET60,o nim też przeczytałem niezbyt dobre opinie zwłaszcza o 3D a jak już jest to niech działa poprawnie i droższy,mniejszy od Toshiby,która ma nie najgorsze opinie z wyjątkiem podświetlenia matrycy ale to w tej półce cenowej to chyba nic lepszego nie znajdę?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Niespecjalnie - z input lagiem powyżej 45ms to nie jest tv z górnej półki. Dodatkowo ma przeciętną gradację czerni, co przy grach ma dość duże znaczenie - ciemne sceny tracą szczegółowość i są jednolite.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Toshiba 50L7, Samsung 46F6500, Panasonic 47ET60, Sharp 50LE752 - raczej najrozsądniejsze tvki. Tematów o każdym z nich było mnóstwo.
 
Do góry