SHARP LC-46LE830E - za ile mogę go sprzedać?

adalo85

New member
Mogę zaoferować 700zł z wysyłką gdyż ma już kilka lat...

Jeśli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt na nr 509-443-429
 

piotrek255

New member
Te 2 które podałeś tez są z 2011/2012 roku, chodzą po 1500-2000zł na allegro.

Czyli był jakiś wielki skok z matrycami/technologią że telewizor który był 3 lata temu bardzo dobry jakościowo teraz nagle jest wart 3 razy mniej? (kosztował 5000zł)

Telewizory LG/Samsung które teraz za 46 cali można dostać po 1800zł są tak samo dobre?


Mój mózg został rozwalony na kawałki :cry:
 

Karpaj

New member
Bez reklam
To dobry telewizor, ale pamiętaj że to już 3 letni sprzęcik, który równie dobrze może się zepsuć za 2dni - a w odróżnieniu od samochodu tutaj naprawa będzie nieopłacalna.
Podobnej klasy tv w tym rozmiarze możesz kupić za ~2500zł, np. Panasonic 48AS640 czy Samsung 48H6400. Dodatkowo ten Sharp nie jest zbyt rozbudowany multimedialnie, stąd każdy nowszy telewizor będzie od niego pod względem czytania z usb, smarta etc. zdecydowanie lepszy.
Dużym plusem jest natomiast matowa matryca, której dziś już się nie stosuje.
Jeśli wizualnie jest w stanie idealnym, myślę że realna wartość to 900-1000zł.
 

piotrek255

New member
On jest w stanie idealnym wizualnie i technicznie, prawie nie oglądałem telewizji a ps3 sprzedałem po kilku miesiącach..... dlatego tak mi szkoda go sprzedać za tak małe pieniądze, ale co zrobić, taki rynek:neutral:

co do rozbudowania funkcji w stosunku do innych TV to dorzucam WDTV który czyta wszystkie multimedia z USB lub przez sieć.

dzięki za pomoc
 
Do góry