Sharp LC-46LE730EVNET

marxon

New member
czy warto kupic za ta cene 2600 rtv agd euro
zalety i wady czy dobry ma odbior w 3d itd
zgory dziekuje za odp
 

marxon

New member
jaki bys polecil 46 cali ogladalnosc filmow 3d pokoj 20 metrow odleglosc 4metry od telewizora,ma byc internet caly np nietylko skyp youtube ale wszystko,male zuzycie pradu,obraz najlepszej jakosci,Złącze CI (Common Interface)
ogladalnosc w 3d 80%
filmy bluray 20%
czy ten szarp spelnia te oczekiwania ? jak nie to poprosze o inny model
 

someone1989

New member
Pomieszałeś ceny w rtv euro agd za 2599 zł jest sharp ale LC46LE730e ... wersja evnet z 2 parami okularów w zestawie 2899 zł i tylko na zamówienie nie ma wystawionych w sklepach bynajmniej tak widnieje na stronie ... My zamówiliśmy wersje evnet bo za 2899 zł jest to jeden z lepszych modeli z tego co szukałem . Wrażenie z działania moge napisać jutro jak go dostarczą i podłącze ;)

Zapomniałem co do twoich wymagań to spełnia 100% . Normalnie neta ma albo na kablu podłączasz albo za 179 zł dokupujesz adapter wi-fi . W zestawie evnet za 2899 zł ma 2 pary okularów zwykły e za 2599 nie ma a jedna para kosztuję na allegro w granicach 200 zł .

Tv full hd ma tuner dvb t i dvb c

Filmy można oglądać za pomocą dlna z domowego centrum multimedialnego udostępniasz w sieci domowej i oglądasz na tv ;) dodatkowo można oglądać np z usb albo nagrywać na usb to co leci w tv a nie masz czasu oglądać .

Głośniki może nie zamocne 5 w ale ma też subwofera 10 w jak to gra się okaże .

Z wejść ma hdmi 1.4v x 4, 1 x scart, wejścia av i component, słuchawkowe, cyfrowe optyczne, gniazdo ci+, vga ( kompa można podłączyć), LAN pod neta i usb pod multimedia .


Dodatkowo na stronie sharpa jest że wersja E obsługuje youtube a EVNET ma przeglądarkę więc masz normalnego neta można przeglądać strony www . Stąd pewnie różnica 300 zł między nimi no i te okulary w zestawie .
 
Ostatnia edycja:

marxon

New member
someone1989 masz racje wersja evnet bede wdzieczny jak opiszesz ten model,kiki moja cena max to 3500zl mogbys tez cos polecic
 

someone1989

New member
Jutro mamy jechać go odebrać i wieczorkiem montujęmy . Bierzemy EVNET za 2899 zł ma mieć okulary 3d więc jak podłącze go to wszystko obczaje i opiszę w czwartek więc jak chcesz mieć opinie na jego temat przed kupnem to musiałbyś poczekać . Jedyne czego nie sprawdzę to działania sieci :( nie będę kupował adaptera usb by mieć wi fi tylko na kablu będzie ale to muszę najpierw kupic kabel i na zewnatrz go do okoła budynku poprowadzić by w domu nie przerabiać nic więc to neta tam podłączymy później .

Wydaje mi się że za taką kase to przyzwoity sprzęt i ma w zestawie okulary . Ma trochę bajerów . No i jest to sharp a nie jakaś manta czy inny tandetny sprzęt po nim można oczekiwać dużo i mam nadzieje że jutro będę dalej optymistycznie nastawiony .
 

Reynold

New member
Jak sprawuje się telewizorek?


Jutro mamy jechać go odebrać i wieczorkiem montujęmy . Bierzemy EVNET za 2899 zł ma mieć okulary 3d więc jak podłącze go to wszystko obczaje i opiszę w czwartek więc jak chcesz mieć opinie na jego temat przed kupnem to musiałbyś poczekać . Jedyne czego nie sprawdzę to działania sieci :( nie będę kupował adaptera usb by mieć wi fi tylko na kablu będzie ale to muszę najpierw kupic kabel i na zewnatrz go do okoła budynku poprowadzić by w domu nie przerabiać nic więc to neta tam podłączymy później .

Wydaje mi się że za taką kase to przyzwoity sprzęt i ma w zestawie okulary . Ma trochę bajerów . No i jest to sharp a nie jakaś manta czy inny tandetny sprzęt po nim można oczekiwać dużo i mam nadzieje że jutro będę dalej optymistycznie nastawiony .
 
Do góry