Sharp LC-42X20E czy Sony KDL-40S4000

Coolinos

New member
Witam.Zamierzam wlasnie kupic sobie LCD chodzilem troszke po sklepach aby zobaczyc co i jak ogolnie nosilem sie z zamiarem na nowa serie samsunga albo sony.Lecz jeden pan w sklpeie mi powiedzial ze sony i samsung mi odradza ze wzgledu na matryce i ze sony korzysta z matryc samsunga dopiero na przyszly rok ma wejsc z matrycami sharpa gdzie bedzie to lepsze rozwiazanie.Polecil mi wlasnie Sharpa LC-42X20E ale wczesniej bylem w sklepie sonego i koles mi polecal nowa serie wlasnie KDL-40S4000 no i teraz dylemat ktory?Czytalem o tym shaprie i duzo pozytywnych opini jest.Teraz zwracam sie do was z prosba aby mnie naprowadzic na dobry tor :D z gory dzieki...
 

alyjen

New member
Żaden z powyższych ;) , zaraz pewnie ktoś Ci każe napisać jakie masz warunki mieszkaniowe i do czego chcesz ten TV wykorzystać więcej telewizji z kalbówki? masz jakąś cyfrę? daleko siedzisz od ekranu? jasno masz w pokoju czy raczej ciemno? zamierzasz podłączyć komputer a jeżeli tak to jako narzędzie pracy biurowej czy tylko do gier?
 

Coolinos

New member
skoro zaden z wymienionych to jaki?No pokoju nie bede opisywal bo lokum to bedzie tymczasowe.Mam Nke takze normalnie z analogu nie bede korzystal chyba ze jedynie polsat bo nie ma w ofercie n.Do tego DVD i czasami jakies filmy z kompa HD.W pokoju raczej jest jasno.
 

Coolinos

New member
hmm jak narazie odlegosc bedzie 3-4m cos takiego cena 4590zl.Znaczy koles mowil ze od przyszlego bedzie przecena i bedzie mozna za 4000 go kupic i to jest akorat tyle co chce wydac.no max niech bedzie 5000
 

Coolinos

New member
hmm jutro oberkam w sklepach jak one stoją a kiki co powiesz na temat tego nowego SAMSUNGA LE 40A656A1 ogladalem go i obraz jest niesamowity dzieki temu rozwiazaniu crystal screen :D warto w to inwestowac>>?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprzedam Ci po specjalnej cenie , bo mam i chętnie się pozbędę . Ale nie polecam.
Jeśli chcesz 40 " - to sprawdź Toshibe 40 XF 355 . Ostatnio na prezentacjach / bo obniżce cenowej/ mocno wrosło zainteresowanie tym modelem .I mieści się w klasie cenowej 4000 zł .
Poczytaj też chociaż te linki co Ci podałem.
 

Coolinos

New member
No moglem oworzyc tylko jeden link ten pierwszy a przy pozostalych wyskoczylo mi cos takiego:
|

Coolinos, nie masz dostępu do tej strony z powodu:.

# Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl (więcej informacji TUTAJ)
# Temat mógł zostać zamknięty przez administrację
# Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta

takze nie wiem o co chodzi.Aktywacja jest dokonana.

No dobra to sobie odpuszcze tego samsunga jak to pewien pan powiedzial w sklepi szajsung :mrgreen: a ta TOSHIBA 40 XF 355 co patrze to jest powyzej 5000 :confused: gdzie mozna ja taniej dostac i za ile?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację w domu.
Sam sprawdzisz i sam wybierzesz .
 
Do góry