sharp LC-37XL8E, toshiba37RV555DG czy moze samsung LE37A656

Który wybać


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

maxi79

New member
Który kupić sharp LC-37XL8E, toshiba37RV555DG czy moze samsung LE37A656

HELLO.
Jestem przed zakupem TV. Potrzebuje pomocy nie wiem który tv wybrać poszę o pomoc i poradę który z tych tV jest waszym zdaniem najlepszy.
sharp LC-37XL8E, toshiba37RV555DG czy moze samsung LE37A656
TV bede oglądał z cyfrowej kablówki INEA(bynajmniej tak się chwalą ze tak jest) z odległości 2-4m dlatego wybrałem tv 37.
Dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Kokixi

New member
Witam, chciałbym dołączyć się do tematu, choć założyłem własny.
Też zamierzam kupić 37". Myślę, że od razu można odrzucić Samsunga, bo to stara seria 6. Osobiście myślałem nad Sharpem tym co przedmówca.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp XL8 nie ma żadnych problemów z wyświetlaniem czerni na wprost.

Sprawdzamy jak wygląda czerń ?
I trzeba przyznać że nowe modele telewizorów oglądając na wprost w warunkach dziennych robi duże wrażenie.
020_P1000867.JPG


Jakość na reklamach się poprawia ,ale widać wyraźnie próbę dominacji ostrości nad płynnością obrazu.
012_P1000852.JPG


Kolory są nasycone i ostre.
059_P1000968.JPG


Resztę masz TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27270

Ja bym tak właśnie wybrał.
 

marbab

New member
Wlasnie tez zastanawiam sie nad tym Sharpem, ale czytalem na forum, ze ponoc okropnie dlugo zmienia kanaly. Czy to prawda? Kiki czy moglbys sie do tego ustosunkowac? bo szczerze troche mnie zasmucila ta informacja, a nie wiem na ile jest prawdziwa.
 

bestfilm

New member
Kanały faktycznie długo zmienia, ok 3 sek. Jeśli masz jakąś platformę z tunerem, to tego problemu nie ma.
 

yasiekt

New member
Witam, prawie że identyczny temat założyłem z miesiąc temu. Zamiast Samsunga rozważałem JVC 40p80. Jestem teraz szczęśliwym posiadaczem Sharpa 37xl8e + ps3 (na razie przez component ale będzie przez HDMI) + analogowa kablówka w SD.
Samsunga odpuściłem ze względu na b. słabą jakość analogowego obrazu SD, jak mi pokazali to w sklepie to prawie spadłem z krzesła, JVC dużo lepiej pokazywało obraz analogowy. Sharp plasował się b. blisko do JVC ale obraz Sharpa był jakiś taki "żywszy" (wszystko na standardowych ustawieniach). Toshiby nie widziałem ale wiele osób znających się na temacie polecało jednak Sharp'a. Obraz cyfrowy w HD na Sharpie jest kapitalny, gram na PS3 (na razie po componencie, niedługo zainwestuję w porządny kabel HDMI) i cały czas wymiękam jak patrzę na ekran w Resistance 2 czy demko Killzone 2 . Minął już ponad miesiąc i powiem szczerze i z dystansem że telewizor ma też swoje niedoskonałości (vide przełączanie kanałów, przez kabel VGA nie uzyskasz rodziałki wyższej niż chyba 1366x768 ) ale w tej klasie cenowej 37" + fullHD + 100Hz chyba lepszego nie znajdziesz.
Pozdr.
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Jak masz np TV "n" czy cyfrowy polsat albo cyfre+ to kanały przełączają sie normalnie...nie zastanawiaj sie tylko kupuj XL8E a bedziesz bardzo zadowolony...
 

skylla1

Member
Bez reklam
yasiekt napisał:
Samsunga odpuściłem ze względu na b. słabą jakość analogowego obrazu SD, jak mi pokazali to w sklepie to prawie spadłem z krzesła, JVC dużo lepiej pokazywało obraz analogowy. Sharp plasował się b. blisko do JVC ale obraz Sharpa był jakiś taki "żywszy" (wszystko na standardowych ustawieniach).
W sklepach telewziory są na ustawieniach dynamicznych a nie standardowych, do tego ostre światło od świetlówek z góry. W tych warunkach większość matryc świeci zupełnie inaczej niz w domu. Dlatego każdy praktycznie pisze, że ma w domu lepszy obraz sd niż się spodziewał sądząc po sklepie. Tak więc ostrożnie z wnioskami.
Np. kolory na panasonicach na IPS wyglądaja w sklepach blado na tle konkurencji, za to w domoxyh warunkach kolory te są po prostu rewelacyjne:).
 
Do góry