Sharp LC-32DH77E czy Sony 32W4000

seba12

New member
Witam mam kłopot zastanawiam się nad kupnem jednego z tych telewizorów. Głównie chodzi mi o jakość obrazu HD z blu-raya i gier Ps3.
Moglibyście mi pomóc w wyborze ? Czekam na odpowiedzi:confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z tych dwóch - tylko Sharp ma 100 Hz i full hd.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=38305

044_P1140913.JPG
 

seba12

New member
razorleaf napisał:
Jedyne co mnie zastanawia to dlaczego w temacie podałeś W4000, zamiast W4500, który cenowo jest bliższy Sharp'owi...
Podałem W4000, ponieważ nie ma modelu 32 cali, a ja właśnie potrzebuję taki do mojego pokoju.
 

seba12

New member
Odpowiedź

kiki napisał:
z tych dwóch - tylko Sharp ma 100 Hz i full hd.



Sony też jest Full HD, ale głównie chodzi mi o jakość obrazu.
A podobno Sony ma lepszy silnik graficzny "BRAVIA ENGINE 2" oba
są japońskie, ale który ma lepszą jakość obrazu ? :confused:
PS. Na ten link, który podałaś nie mam dostępu:(
 

seba12

New member
Sharp ma silnik graficzny AquosPixel System II w jaki sposób on działa ?
Czy obraz wykreowany z tego silnika jest tak samo nasycony barwami i ostry jak w przykładzie Bravia Engine ?:confused:
 

MJot

Member
Seba, postawiłeś pytanie z cyklu BMW czy Mercedes? Oczywiście to przenośnia, bez zobaczenia ich cokolwiek wybierzesz do swojego zastosowania, będziesz zadowolony. Lekka przewaga dla Sharpa, bo nowszy i ma 100Hz, co przyda Ci się, gdybyś zupełnie przypadkiem chciał pooglądać telewizję. Pozdrawiam
 

seba12

New member
MJot napisał:
Seba, postawiłeś pytanie z cyklu BMW czy Mercedes? Oczywiście to przenośnia, bez zobaczenia ich cokolwiek wybierzesz do swojego zastosowania, będziesz zadowolony. Lekka przewaga dla Sharpa, bo nowszy i ma 100Hz, co przyda Ci się, gdybyś zupełnie przypadkiem chciał pooglądać telewizję. Pozdrawiam
Chyba jednak wybiorę Sharpa, bo podobno sharp produkuje panele dla sony.Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Zamykam temat:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dostęp - musisz się zalogować w klubie.
Made in Japan ma tylko Sharp
Sony np. ma na 40 w5500 - assambled in Slovakia
Sony kupuje matryce z różnych fabryk
Sharp ma większą płynność właśnie z uwagi na 100 Hz - dlatego Ci tak podałem. Poczytasz test będziesz wiedział więcej.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=38305
 
Do góry