Sharp LC 32 LE 210 czy Sharp LC-32LE320E

Battlefield

New member
Witam,mam pytanie który z tych telewizorów jest lepszy ? : Sharp LC 32 LE 210 czy Sharp LC-32LE320E ? Głównie Będę używać telewizora do oglądania telewizji i grania na ps3 .
PS : dałem w dziale LCD bo chyba nie ma na tym forum działu o telewizorach LED .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli do gier PS 3 - to żaden z tych.
Możesz jeszcze odpowiedzieć na pytania

podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ?
Czy ważne jest wifi ?
czy USB ma mieć czytanie filmów ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
jaka klasa cenowa ?
 

pat66

New member
Witam,

Widzę że temat trochę umarł, ale podpinam się pod niego bo zastanawiam sie nad kupnem 210.
Ogólnie szukam telewizora do max 1500zl, 32-37". Jak każdemu zależymi mi na jakości obrazu i trwałości TV. Uzywany będzie do oglądania tv-polsat cyfrowy z kanałami HD i również pod filmy dvd, bluray. Odległość do telewizora to max 2,5-3m ( więc chyba 32" powinno być lepsze od 37). Jeśli chodzi o nasłonecznienie pokoju, to są żaluzje, wiec ostre słońce świecić nie będzie.
Telewizor ma służyć do oglądania po pracy, czyli również w porze dziennej - szczególnie latem :)
Generalnie, nie jestem jakimś estetą więc sam wyglad tv nie gra roli, jak również pilota. Tv ma spełniać swoją funkcję czyli wyświetlać obraz, nie interesuja mnie glosniki, ani liczba wejsc hdmi (2 wystarcza), usb tez jest zbedne. Zalezy mi jedynie na plynnosci obrazu, jego naturalnosci i kolorach. Oczywisice wiem ze nie moge oczekiwac parametrow jak w tv powyzej 2500zl, ale chce cos co by bylo jak najlepsze za ta kwote co podalem na poczatku ( no moze jakies jeszcze grosze bede w stanie dolozyc).

Jezeli będzie ktoś mi gotowy pomoc to dziekuje.
 
Do góry