SHARP czy SONY czy LG; pomocy !

Bleq

New member
Witam,

Mysle, ze potrzebuje juz tylko blogoslawienstwa dla SHARP LC40LE820E.
Ale...

Naczytalem sie juz duzo za duzo, a im wiecej czytam tym wiekszy metlik. Stawiam na tego Sharpa, ale jakis glos w srodku ciagle nie daje mi pewnosci. Moze jednak:
SONY EX710 lub LG LE5500, a moze SHARP LC40LE810E. (ktos pewnie wymysli jakas Toshibe...)

Ogolem szkielko glownie do:
1. PS3 tj. BD, DVD i gry - BF BC2 online i GT5 (jak w koncu wyjdzie);
2. PC tj. mkv 720p;
3. TNK HD

Wciaz nie wiem czym poza tymi multimedialnymi pierdolami roznia sie oba sharpy; usb, internety i inne nagrywania w ogole mi nie sa potrzebne. Chce miec obraz zylete! Czern czarna, zero smug, ghostow i innych wynalazkow.
Stawiam na niego, bo jest nowszy i drozszy, a dla prostego chlopo-robotnika = lepszy.

Bardzo prosze o uswiadomienie, rady, wyrozumialosc i pomoc.

Cena do 3500zl

PS panie KIKI prosze o ceny na pw obu Sharpow.

Pzdr
 

zerdo

New member
Witam,
Powiem tak - ja osobiście szukałem telewizora do salonu już od kilku tygodni. Chodziłem , szukałem, oglądałem, czytałem i powiem że osobiście mój wybór padł na dokładnie ten model SHARP-a o którym piszesz. Widziałem do na żywo w sklepie i jest bezkonkurencyjny jak dla mnie. Oglądałem w kilku miejscach i naprawdę byłem pod wrażeniem.

Ja osobiście wybieram SHARP-a i kupuję w najbliższym czasie.

Nie powiem Ci czym różni się od tego SONY bo tego nie wiem - kierowałem się jednak głównie wrażeniem przy oglądaniu.
Pozdrawiam
 

Stiffi

New member
no właśnie ja mam tak samo :) im więcej czytam tym mniej wiem czego chce. U mnie tv ma głównie służyć do oglądanie poprzez usb czy wi-fi.
Zdecydowałeś się już na coś.Ja skłaniam się ku temu lg le5500
 
Do góry