Sharp BV 9 vs. JVC X 70

wozim

New member
oli napisał:
Ja podpinałem do kopa jvc x70 po d-sub i jest ok, rozdzielczosc 1366x768
ale jest problem z podpieciem pod hdmi niełapie rodzielczosci obraz jest przeskaloway na przejsciówce dvi-hdmi. Dopiero na windows media center ustawiłem jakas dziwna rodzielczos 12... na 68.. i działa dobrze obraz super.

Udało Ci się wyświetlić 1366x768 po d-sub? Super - możesz mi/nam podpowiedzieć jak to zrobić. Stosowałeś jakieś dodatkowe oprogramowanie poza sterownikami? Na jakiej garcie graf. (Intel/ATI/Nvidia)?
Z góry dziękuje.
 

oli

New member
ATI 5500 i specjalne sterowniki pod media center, ja ogla dam od 2-3 m i jest dobry obraz, ale pod hdmi jest super, jest taka głębia że jest złudzenie że obraz jest 3d.
 

ThYX

New member
oli napisał:
ATI 5500 i specjalne sterowniki pod media center, ja ogla dam od 2-3 m i jest dobry obraz, ale pod hdmi jest super, jest taka głębia że jest złudzenie że obraz jest 3d.

Co znaczy "specjalne sterowniki do media center" ? Ja mam lapka i standardowe stery do karty Ati Mobility Radeon X1600 pod WinXP. Rozdzielczości to 1024x768, 1152x864, 1280x768, 1280x800 i rozdzielczość matrycy czyli 1440x900.

Czy to oznacza że są jeszcze jakieś alternetywne stery do ATI ?
 

oli

New member
Rozdzielczość na której mi dobrze chodzi to 1216x684, to znaczy że pisało dla media center i jest tam takie ustawienie dla hdtv suport i tu można dostosować do hdtv
 

Jacojj

New member
Rage3D Tweak

Próbowaliście używać programiku "Rage3DTweak" v3.9 do kart Ati Radeon? Umożliwia on uaktywnienie rozdzielczości 1360x768 (i wielu innych) w zakładce Custom Display Modes.

Pozdrawiam
 

ThYX

New member
Jacojj napisał:
Próbowaliście używać programiku "Rage3DTweak" v3.9 do kart Ati Radeon? Umożliwia on uaktywnienie rozdzielczości 1360x768 (i wielu innych) w zakładce Custom Display Modes.

Pozdrawiam
U mnie ten soft się nie instaluje, nie rozpoznaje karty (a karta to Radeon X1600). Zapewne wtedy gdy robili soft to tych modeli kart jeszcze nie było...
 
Do góry