Seria LA - aktualizacje softu

dylan80

New member
jak patrzę na rozmiar softu, to coś duży jest, dużo wiekszy niż poprzednie, czyżby dodali silverlighta? wniósł soft jeszcze coś nowego?
 

PiotrJakub

New member
U mnie tyle, ze opisy programow po wcisnieciu info pisane sa olbrzymia czcionka... kiedys opis miescil sie na ekranie bez przewijania a teraz trzeba czytac na 3 razy... masakra.
Mialem tez problemy z poprawnym dzialaniem trumotion a teraz wreszcie dziala.
 

piotreek88

New member
Ja zainstalowałem, czy coś się zmieniło, nie widzę różnic, no może troszkę szybciej można dorwać się do tego szybkiego menu na dole ekranu co się pojawia.

Jakiś czas temu youtube mi przestało odtwarzać filmiki które mu puszczam z komórki, myślałem, że to kwestia telefonu, bo na nim trochę grzebałem, ale po zmianach softu od zera nadal nie mogę odpalić youtube z komórki. Działa tylko, gdy aplikacja youtube jest włączona na telewizorze, wcześniej działało zawsze, niezależnie od tego, co było włączone w tv.
 

piotreek88

New member
Normalnie, odpalasz aplikację na telefonie i klikasz taką ikonkę jak zaznaczona na obrazku na tej stronie: YouTube
film powinien odpalić się na tv. Z komputerem też to tak działa.

Wcześniej mogłem mieć włączone dowolne źródło sygnału i po włączeniu filmiku i kliknięciu tej ikony włączała się aplikacja youtube, teraz tylko obraz mignie i nic się nie dzieje. Takie odtwarzanie działa tylko jak się włączy youtube na telewizorze.
 

piotreek88

New member
Ale działa tak, że oglądasz tv, z tabletu dajesz na tv i tv się przełącza na youtube?

Z komórką nic nie mam, bo po pierwsze działało wszystko ok, po drugie, zmieniałem oprogramowanie w komórce - wgrywałem cyanogenmod 11 (android kitkat), oraz z laptopa również ta funkcja mi nie działa.

Wina leży po stronie telewizora i tego jestem pewien. Pewnie pomogło by przywrócenie ustawień fabrycznych, ale mi się nie chce tego robić.

Jest możliwość jakiegoś resetu, czy odinstalowania aplikacji i jej ponowna instalacja?
 

daniel1980

New member
Witam.Mój lg42la660s nie widzi ostatniej aktualizacji. Próbowałem przez pamięć USB .Ustawienia mam automatyczne.Aktualna zainstalowana wersja 04.20.29.Nie wiem o co chodzi?
 

equerdo

New member
Tydzień temu kupiłem 55LA860, była zrobiona automatyczna aktualizacja softu. Ale jak sprawdzam to mam wersje 4.4.16? A wy mówicie o jakiś wersjach 4.20+...O co chodzi? Na stronie LG tez jest 4.4.16. Jak to jest z LG, czy update softu jest na poszczególne modele, nie na serie? A w tytule "Seria LA - aktualizacje softu"? Dzieki za info.
 

piotreek88

New member
Mi też nie wyszukał, zrobiłem aktualizację przez usb.

A z tym youtube to dziwna sprawa, postanowiłem zresetować do ustawień fabrycznych i tak, jeśli oglądam telewizję naziemną, to obraz tylko mrugnie i nic się nie dzieje, ale jak oglądałem film z dysku usb, to youtube normalnie się odpaliło i pokazało film z komórki.
 

daniel1980

New member
Mi też nie wyszukał, zrobiłem aktualizację przez usb.

A z tym youtube to dziwna sprawa, postanowiłem zresetować do ustawień fabrycznych i tak, jeśli oglądam telewizję naziemną, to obraz tylko mrugnie i nic się nie dzieje, ale jak oglądałem film z dysku usb, to youtube normalnie się odpaliło i pokazało film z komórki.

Kolego.A jak to zrobiłeś przez USB może ja coś robie nie tak.instrukcje miałem z internetu ze strony lg.
 

piotreek88

New member
Pobierasz plik ze strony LG, musisz go rozpakować. Na pendrive tworzysz folder koniecznie z dużych liter: LG_DTV i do tego folderu wrzucasz ten plik aktualizacji, musi mieć rozszerzenie epk!

Włączasz tv, najlepiej odczekać, aż odpali się wszystko do końca, następnie wpinasz pendrive i tv zapyta, czy uaktualnić.
 

knopiczka

Member
mógłby ktoś sprawdzić po tej nowej aktualizacji na Kinomaniak.Tv po paru minutach oglądania wyskakuje mi komunikat brak miejsca na dysku do odtworzenia materiału odśwież stronę i potem jak ponownie puszczę to po paru minutach to samo a jak u was ???
 
Do góry