Seria F - Przeglądarka i Dysk Google

Mam pytanie do użytkowników modeli serii F i przeglądarki TV.
Czy jest możliwość np. na TV UE..F6500, po zalogowaniu się na stronie Google Dysk, odtwarzanie poprzez przeglądarkę materiałów multimedialnych z tego dysku - zdjęcia (jpg), muzyka (mp3), wideo (popularne rozszerzenia)?
 

olesz

New member
Na F6400 po zalogowaniu do skydrive można włączyć pokaz slajdów ze zgromadzonych tam zdjęć. Nie wiem jak to będzie na google dysk, ale myślę, że będzie podobnie.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Swoja droga szkoda ze nie ma zadnego widgetu do SkyDrive lub gDrive, nie mowie tu odrazu o jakiejs edycji etc. ale tylko o wejsciu na dyski o odtworzeniu zdjec czy filmow.
 

olesz

New member
Ale po co widget, skoro po wejściu w moje pliki masz możliwość skorzystania z dysków sieciowych takich jak dropbox, skydrive i sugarsync. Wystarczy założyć tam konta, wysłać pliki i masz wszystko dostępne w tv. Swoją drogą teraz sprawdziłem na dysku google i nie ma możliwości odtworzenia zdjęć na F6400.
 
Ostatnia edycja:

SATAn_

New member
Bez reklam
Ale po co widget, skoro po wejściu w moje pliki masz możliwość skorzystania z dysków sieciowych takich jak dropbox, skydrive i sugarsync. Wystarczy założyć tam konta, wysłać pliki i masz wszystko dostępne w tv. Swoją drogą teraz sprawdziłem na dysku google i nie ma możliwości odtworzenia zdjęć na F6400.

No wlasnie ja w ES6100 nie posiadam takowej opcji. Mam tylko pliki z dysku i nic wiecej niemoge wybrac :niewiem:
 
Do góry