Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

dareka

New member
Polityka samsunga :/
Niestety. Nas mają gdzieś. Najważniejsze, że wyszła już seria H i Smart tv 2014, a reszt niech się męczy. A że za dużo narzekamy to samsung nas olewa, wrócił do softu 1036 i ani myśli naprawić błędy z 1042 - zostawiając nas samych z problemem. Tylko kogo stać na wymianę co 2 lata TV?
 

krzylosiak

New member
Potwierdzam, oprócz b.szybkiego uruchamiania Smart TV żadnych innych zmian nie zaobserwowałem. Nr softu 2000

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

dareka

New member
Potwierdzam, oprócz b.szybkiego uruchamiania Smart TV żadnych innych zmian nie zaobserwowałem. Nr softu 2000

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Po wgraniu nowego softu - niestety czekanie. Najpierw aktualizacja Smarta, później przeglądarki - czyli u mnie początek bez zmian. Fakt, po aktualizacji Smart uruchamia się szybko i widzę że jestem zalogowany - to na plus. Sama przeglądarka wczytuje się dużo szybciej choć nad niektórymi stronami musi pomyśleć za nim otworzy. Ciekawostka - zainstalowane programy zajmowały około 570 MB po aktualizacji 447 MB nie wiem dlaczego. Gdyby dołożono do tego Adobe Flash Player 12 byłbym happy. A tu już wyszła 13 i klops. Dobre i tyle.
PS
Niestety, ale czasami przy wychodzeniu Smart dalej zawiesza się i trzeba go ponownie włączyć i powtórnie wyłączyć.
 
Ostatnia edycja:

rador

New member
Witam wszystkich.

Odnośnie podświetlenia matrycy, to zaobserwowałem to w nocy wielokrotnie. Niby tv wyłączony a świeci. Pięknie oświetla pomieszczenie.
Wszystkie aktualizacje automatyczne powyłączałem i nic nie pomogło.
O dziwo, pomogł powrót do ustawień fabrycznych. Od tamtej pory (ok 3 msc temu) podświetlenie się nie włącza.
Pozdrawiam.
 

tdx

New member
Bez reklam
Telewizor dalej gubi Wifi. Zastanawiam się po co Samsung robi te aktualizacje? Żeby podwyższyć numer softu.

Problem czasami wynika ze sposobu szyfrowania lub nawet samego hasła...
Zrób test i sprawdź sobie najpierw czy bez szyfrowania też będzie miał problem z połączeniem się z siecią , jeśli tak to trzeba szukać przyczyny w routerze

Miałem styczność z D550 który po lanie nie mógł się połączyć z routerem, oraz D7000 w którym hasło liczbowe wchodziło za każdym razem mieszane już nie... (trzeba było dawać odśwież)
 

dzanas69

New member
nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, u mnie tez jest narazie ok, ale pomogło factory reset, bo przedtem od softu 1042 miał problemy z zapamietaniem ustawien sieci po wifi
 

DonAndress

New member
Witam wszystkich.

Odnośnie podświetlenia matrycy, to zaobserwowałem to w nocy wielokrotnie. Niby tv wyłączony a świeci. Pięknie oświetla pomieszczenie.
Wszystkie aktualizacje automatyczne powyłączałem i nic nie pomogło.
O dziwo, pomogł powrót do ustawień fabrycznych. Od tamtej pory (ok 3 msc temu) podświetlenie się nie włącza.
Pozdrawiam.

To dobra wiadomość.
A próbowałeś zresetować do ustawień fabrycznych, a potem powtórnie ustawić swoje własne?


--
TapaTalked from my i9100
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z wifi problem nadal pozostał, próbowałem różnych ustawień. Po wyłączeniu Tv, gubi sieć wifi, nawet jak jest brak zabezpieczeń. Wszystko działało dobrze do softu 1036, to na 100% wina softu nie routera.
 

DonAndress

New member
Witam wszystkich.

Odnośnie podświetlenia matrycy, to zaobserwowałem to w nocy wielokrotnie. Niby tv wyłączony a świeci. Pięknie oświetla pomieszczenie.
Wszystkie aktualizacje automatyczne powyłączałem i nic nie pomogło.
O dziwo, pomogł powrót do ustawień fabrycznych. Od tamtej pory (ok 3 msc temu) podświetlenie się nie włącza.
Pozdrawiam.

I że jeszcze tak zapytam...
Menu / pomoc techniczna / aktualizacja oprogramowania / tryb gotowości do aktualizacji - po tym resecie masz ustawione na "wyłączone"?


--
TapaTalked from my i9100
 
Do góry