Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

_Jarek_

New member
Ja tylko mogę potwierdzić, że u mnie po wifi (n - jedna antenka) wszelkie playery działają bez zająknięcia. Ale telewizor od AP dzieli kilkadziesiąt centymetrów ;)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Chciałbym zauważyć, że na forum nie było jeszcze żadnego testu Samsunga z serii ES. Jakże byłoby miło gdyby to właśnie 6800tka dostąpiła tego zaszczytu.
 

uziel888

New member
Jak napisałem kilkanaście postów wyżej, że ten cały Internet TV działa marnie w porównaniu z tym, co masz z kompa, to mnie zjeść chcieli. Taki urok Smarta, tzn raz śmiga bez problemów, raz przycina, po prostu jest niestabilny.
Piszesz bzdury. Jak się ma AP w g to żadna moc nie pomoże na rwanie i buforowanie.
 

wimat

New member
Miałem zamiar już kupić ten model, ale te "chmurki" trochę mnie przeraziły. Chyba zostanę przy 32 crt jvc. Może mnie przekonacie do kupna.
 

misiek122

Member
od dwóch dni posiadam model 40es6800 i strasznie smuży przy szybkich ruchach,albo jak szybko lecą napisay końcowe z dołu do góry, da sie coś z tym zrobić??
 

Wafel69

New member
Chłopaki to kupować czy nie kupować???
Dziś byłem w sklepie i TV eu40es6800 prezentował się znakomicie.
Jednak cholernie boję się cloudingu :(
 

misiek122

Member
panowie, ale te smużenie da sie pozbyc jakos, bo jak ogladam serial na tvn player to nie smuzylo. czytałem, że redukcja zakłóceń ma duży wpływ na to.
 

Wafel69

New member
Kurcze mam nadzieję ze ten telewizor to nie jakaś lipa, przecież skoro modeli niższych samsunga jest pełno, to 6800 nie moze być lipą. Nad 6800 są tylko 2 modele.
Chyba zaryzykuję i jutro walę do sklepu: cena 3512 zł kusząca.
 

farba

New member
panowie, ale te smużenie da sie pozbyc jakos, bo jak ogladam serial na tvn player to nie smuzylo. czytałem, że redukcja zakłóceń ma duży wpływ na to.
Co ci miało smużyć w serialu, skoro większość scen to sceny statyczne. Włącz sobie np F1 na Polsacie lub Moto GP. Poza tym, wszytko zależy jak daleko siedzisz od TV.
 

Wafel69

New member
To co Panowie brać?
- chcę LED 40 cali
- preferowany Samsung (jeden pilot z blurayem)
- cienka ramka wokół panela
- dekoder DVB-S2 tak aby podłączyć cyfrę bezpośrednio do TV
- aktywne 3d
- wifi
 

broken_music

New member
Czy w modelach z serii 7000 i 8000 poprawiono jakość obrazu. Umarł mi dziś stary lcd Panasa i chciałbym kupić samsunga ze względu na Smart TV i możliwość synchronizacji z Galaxy S II. Czy ktoś może się wypowiedzieć czy to dobry pomysł ?
 

uziel888

New member
od dwóch dni posiadam model 40es6800 i strasznie smuży przy szybkich ruchach,albo jak szybko lecą napisay końcowe z dołu do góry, da sie coś z tym zrobić??

Mi nic nie smuży.

Czyli kolejna "tandeta" samsunga. :cry:

Powiedział trolololo.


chciałbym kupić samsunga ze względu na Smart TV i możliwość synchronizacji z Galaxy S II. Czy ktoś może się wypowiedzieć czy to dobry pomysł ?

Pytanie co tam chcesz takiego synchronizować z SGS2, bo oprócz AllShare, które w sumie jest zwykłym serwerem DLNA to nic się tam takiego wielkiego nie dzieje pomiędzy tymi urządzeniami.
 
Ostatnia edycja:

harri

New member
Ja nie widzę u siebie żadnego smużenia. Napisy lecą i wszystkie widać :)
Co do wifi to już rozgryzłem temat. Mój router w standardzie g daje rade, tylko musi stać w tym samym pokoju, wtedy filmy HD buforują się bez problemu. Co do widocznego podświetlenia to dla mnie nie jest on większy niż w np. w modelu LGLM660S którego prawie kupiłem ;) Każdy LCDek będzie tak miał. Po za tym standardowo TV ma bardzo podkręcone ustawienia obrazu i jak dla mnie za bardzo świecił.
Po tygodniu użytkowania stwierdzam, że jestem zadowolony i kupiłbym go ponownie :) pozdro
 

LFB

New member
Wifi

Ja mam ruter wifi linksys wrn54g2 (wifi wersja G). Wszystko co zrobiłem to wymusiłem w ustawieniach rutera stałą prace w G. Ruter stoi w innym pokoju, od tv oddziela go ściana działowa w bloku z płyty. Na TV nie ma problemu z oglądaniem playerów w tym TVplayer tryb HD działa bez zacięć.
 

uziel888

New member
Na TVN Playerze dają pseudo HD. Rozdzielczość może i jest 720p, ale bitrate woła o pomstę do nieba.
Na WiFi g porządne 720p może pójdzie, ale 1080p już raczej na pewno z problemami.
 
Do góry