satelity i centralny do marantz 1602

Tiqus

New member
Nastawiam się na zakup głośników satelitarnych (max 400-500pln za parę) i centralnego (200pln? ).
Grało by to z moim marantz NR1602 i celestion F28.
Na co zwrócić uwagę? Nówki? Może używki z allegro?
 

jurkas74

New member
A jak w ogóle sprawuję się ten Marantz? Przymierzałem się do niego, ale po przesłuchaniu wg mnie o ile w stereo jest super to film i 5.1 lekko mnie zawiodły. Słuchałem z zestawem Jbl Studio 180 i powiem jedno: nie było mocy. Może gdyby to były jakieś HKTS byłoby OK a tak to trochę się zawiodłem i dalej jestem w kropce co kupić.
 

Tiqus

New member
Na razie mam możliwość odsłuchu jedynie w stereo z celestionami F28 i nie mam niczego do zarzucenia :)

odnośnie kolumn podstawkowych - co sądzicie o poniższych typach:
KEF Cresta (używka) 380pln
DALI3 (używka) 350pln
ELAC 101 II (uzywka) 400pln
Mission 771 (używka) 425pln
Mission M30i (uzywka) 340pln
WHARFEDALE DIAMOND 10.0 (nowe) 480pln
INFINITY PRIMUS 150 (nowe) 480pln

które z nich polecacie (ceny za parę).
 

Skunek83

New member
A jak w ogóle sprawuję się ten Marantz? Przymierzałem się do niego, ale po przesłuchaniu wg mnie o ile w stereo jest super to film i 5.1 lekko mnie zawiodły. Słuchałem z zestawem Jbl Studio 180 i powiem jedno: nie było mocy. Może gdyby to były jakieś HKTS byłoby OK a tak to trochę się zawiodłem i dalej jestem w kropce co kupić.

Czytałem trochę o nim i w stereo dysponuje mocą 55w a przy 5 kanałach tylko 30w
Tak że nie dziwię się że na filmach przy 5.1 mocy brakło! Poczytaj se jak chcesz
Marantz NR1602 review | from TechRadar's expert reviews of Receivers
 

woojt63

New member
Stereo

kolego uzywam tego marantza u siebie.
w stereo gra extra.
sporo wykonałem odsłuchów z nim w roli głównej.
mój zakup- monitor audio bx 2. poczytaj o tych głośnikach. naprawdę warto dołożyć.
 

jurkas74

New member
Ale te BX2 masz jako fronty czy tyły? Bo kolega szuka tyłów a ja mam wątpliwości czy Marantz w konfiguracji 5-głośnikowej da radę napędzić i Celestiony na froncie i BX2 jako satelity.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry