Samsunng HT-C555 - problem

Grzesp2

New member
Witam

Czy mogę prosić o pomoc w konfoguracji kina?

Ustawiłem automatyczną kalibrację (za pomoca mikrofonu)
Wszystko działa prawidłowo w 5.1, niestety nie mogę włączyć muzyki aby grała ze wszytskich głośników - działają tylko przednie.
Nie mogę znaleźć resetu bo wyczytałem, że klawisz PLII działa tylko przy ręcznej konfiguracji.
 

dragon_2009

New member
Witam

Czy mogę prosić o pomoc w konfoguracji kina?

Ustawiłem automatyczną kalibrację (za pomoca mikrofonu)
Wszystko działa prawidłowo w 5.1, niestety nie mogę włączyć muzyki aby grała ze wszytskich głośników - działają tylko przednie.
Nie mogę znaleźć resetu bo wyczytałem, że klawisz PLII działa tylko przy ręcznej konfiguracji.

W przypadku niektórych płyt DVD dźwięk jest odtwarzany tylko z przednich głośników.
• Sprawdź, czy głośniki są odpowiednio podłączone.
• Wyreguluj głośność.
• Podczas odtwarzania płyty CD, radia lub TV dźwięk jest wysyłany tylko do przednich
głośników. Wybierz opcję „PROLOG” naciskając na pilocie przycisk PL II (Dolby
Pro Logic II), aby korzystać ze wszystkich sześciu głośników.

Podczas, gdy wyświetlania komunikatu „NO DISC (BRAK PŁYTY)” na wyświetlaczu, naciśnij i przytrzymaj przycisk ZATRZYMANIA () na pilocie przez ponad 5
sekund. Na wyświetlaczu pojawia się komunikat „INIT (POCZĄTKOWE)” i wszystkie
ustawienia zostaną przywrócone do wartości domyślnych.
Następnie naciśnij przycisk POWER.
Zastosowanie funkcji RESET (PONOWNE URUCHOMIENIE) spowoduje usunięcie
wszystkich zachowanych ustawień.
 

jaro1964

New member
Witam, mam troche podobny problem z kinem HT-C453.... tylko dotyczy pilota, którego dokupiłem później...niby wszystko się zgadza, tylko w miejscu przycisku (Dolby Pro Logic II) PL II znajduje się przycisk V-SOUND. W zwiazku z tym nie moge uruchomic tej funkcji...czy jest jakieś obejście tego problemu?
 
Do góry