samsungi 40b550 vs 40C650... czy naprawdę warto dopłacić?

Cybe

New member
samsungi 40b550 vs 40C650... czy naprawdę warto dopłacić?a może wybrać inny model?

Witam,

Chciałbym kupić telewizor, i pojawił się problem. Czy naprawdę warto dopłacić do 40c650 ? Czy te całe 100Hz naprawdę poprawia jakość z grania i oglądania filmów w FHD ? Telewizor ma służyć do oglądania filmów z PC w FHD i DVDrip i grania na konsoli Xbox 360, sporadycznie SD. Widziałem również na allegro Samsunga LED UE40B6000 za lekko ponad 3 tyś zł , czy może lepiej zainwetować w LED ? A może proponujecie inne modele ? Naprawdę spędziłem dzisiaj i wczoraj cały dzień na poszukiwaniu Tv i już sam nic nie wiem.

Pozdrawiam

p.s
TV nie musi posiadać szmerów bajerów typu internet i karta sieciowa, jakoś wydaje mi się to niepotrzebne w TV, odtwarzanie filmów z penów nie wiem czy jest tak potrzebne jak można tv podłączyć do kompa i mamy to samo ?
 
Ostatnia edycja:

sabe9

New member
40 calowy C650 wydaje się lepszym i tańszym rozwiązaniem w szerszym wachlarzem możliwości, które uwierz mi... kiedyś Ci się przydadzą (lepiej chyba z Pena lub twardego dysku odtwarzać sobie filmy FULL HD w mkv, niż za każdym razem laptopa podłączać do TV). różnica to ''grubość'' TV, no i podświetlenie LED w B6000, ale C650 też zużywa mało prądu, dodatkowo ma nowyszy procesor obróbki obrazu. różnica w zużyciu energi... hmmm ile lat musiałbyś używać TV zużwający mniej energii aby Ci się zwróciła różnica w rachunkach za prą.... ??? C650 to dobry wybrór...
 

decoo

New member
Cześć też zastanawiam się nad c650 i mam pytanie do zorientowanych, bo na różnych stronach różnie pisze.
1. Czy on ma rozdzielczość 1920x1080p?
2. Czy ma WiFi?
 

sabe9

New member
witam,

full hd 1080p oczywiście tak, co do Wifi to ten TV jest Wifi ready, czyli ma port gdzie możesz podłączyć Wifi Dongle (dedykoway SAMSUNGa za około 300 pln, lub podobno wspiera też niektóre standardowe) i wtedy Wifi będzie działać.

pzdr
seb
 

davidsx

New member
Przesiadłem się z 40B551 na 40C650 - i jestem bardzo zadowolony .

Za c650 przemawia :
-Lepsza jakość obrazu , naprawdę widać różnice
-100Hz daje rade - o ile w sklepach porównując TV 50 a 100Hz
nigdy nie widziałem różnicy o tyle w domu po włączeniu 100Hz
obraz robi się płynniejszy ( u siebie mam ustawione 8/4 )
-Głośniczki w TV grają zdecydowanie lepiej
-Odtwarzacz plików ( naprawdę dobry ) , wystarcz podpiąć optykiem TV
do ampli i mamy DTS , DD w 5.1
-Równomierne podświetlanie matrycy ( oj w B550 było z tym nie najlepiej )
-Nic nie buczy, piszczy ( w B550 miałem z tym problem, a wymieniałem TV 3 razy )
-Lepsza jakość wykonania
-W miarę cienka ramka
-Normalny pilot

Led-a bym sobie odpuścił i wybrał C650 , według mnie nie warto dokładać .
 
Ostatnia edycja:
Do góry