samsung1080P7 vs pionnierdv600

BaLoNiaRz

New member
Co sądzicie o tych 2 odtwarzaczach dvd,mam zamiar skorzystac z usług ktoregos z tych 2 czytajac opinie,mozliwosci mierze w samsunga cena allegro399zł,co o tym sadzicie ktory ma lepszy skaler,czyta wiecej plikow nie zacina sie mile widziane opinie urzytkowników.POZDRO
 

BaLoNiaRz

New member
wez pablo widzisz o co pytam o marki uznane na rynku a nie jakis hiopermarketowy chłam za 100zl napewno manta nie ma procesora zorana wiec nie porównujmy manty do pionka czy samsunga jeszcze tych modeli ludzie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
polecam DVD Pioneer Dv 600 - bo mam obecnie w domu.

http://www.pioneer.pl/pl/products/42/84/222/DV-600AV-S/index.html




Uniwersalny odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI i terminalem USB Host (srebrny)
pixel.gif
pixel.gif
Odtwarzaj wszystkie swoje zbiory muzyczne tylko na jednym odtwarzaczu
Ten płaski odtwarzacz jest wieloformatowy i może odtwarzać całą Twoją kolekcję płyt DVD i CD, włączają w to DVD Audio i SACD.
usb.gif
Można odtwarzać materiał zapisany na przenośnej pamięci USB lub w przenośnym odtwarzaczu audio (odtwarzacz wyposażono w wejście USB na panelu przednim) oraz cieszyć się innymi skompresowanymi formatami muzyki i filmów, które pobrane zostały z sieci i zapisane na płytach CD-R/RW (MPEG, MP3, WMA lub JPEG).
Ten odtwarzacz posiada certyfikat DivX Ultra certified, co oznacza, że można cieszyć się najwyższą jakością skompresowanych plików video.
HDMI.gif
600AV wyposażono w wyjście HDMI z możliwością skalowania 1080p, zapewniając najwyższą jakość, niezależnie od wybranego źródła.
virtualSurround.gif
Ponadto 600AV wyposażono w system Virtual Surround Sound, który transmisjom radiowym i TV mono i stereo, 5.1-kanałowe brzmienie przestrzenne, bez konieczności podłączania zewnętrznych wzmacniaczy.
Odtwarzacz ten dostępny jest również w kolorze czarnym.

Główne funkcje DV-600AV-S Odczyt DVD-Video, DVD-R/-RW, DL-R/-RW, DVD+R/+RW, DL+R/+RW
DVD-Audio, SACD
SVCD, VCD
CD, CD-R/RW
Pliki filmowe DivX, WMV
Pliki muzyczne MP3, WMA
Zdjęcia JPEG
 

Gogo14w

New member
Witam.
Mam małe pytanko odnośnie tego odtwarzacza. Otóż:

kiki napisał:
polecam DVD Pioneer Dv 600 - bo mam obecnie w domu...
Odtwarzaj wszystkie swoje zbiory muzyczne tylko na jednym odtwarzaczu...

...zapisane na płytach CD-R/RW (MPEG, MP3, WMA lub JPEG). ...

Pytanie moje:
Czy ten odtwarzacz czyta/odtwarza pliki mp3/mpeg/jpeg nagrane na DVD+R lub DVD-R???
Z DTR-ki (niestety, dostęp mam tylko po ANG) doczytałem, że nie. A jak jest w rzeczywistości?

Pozdrawiam
 

BaLoNiaRz

New member
Kiki to po ile u ciebie chodza te pionki 400,600 i ten samsung1080p7 i jak sie ma sprawa skalowania w tej 600 czy az tak widac roznice miedzy 600 a 400??
 

deniro24

Member
Bez reklam
Ja również się zastanawiałem pomiędzy tym Samsungiem a Pioneerem DV600 i zdecydowałem sie jednak na DV600. Jak tylko bedę miał już go w domu to spróbuję wgrać nowy soft i potestuję jak działa pusczanie filmów z pendrive'a pod usb.
Tylko, że już czwarty dzień czekam na aktualna cenę od kikiego... i jakoś wciąż nie moge sie doczekać.

Pozdrawiam.
 

dziura75

New member
Denior24 - co zdecydowało, ze wybierasz pioneera a nie samsunga 1080P7?ja stoje przed podobnym dylematem: samsung 1080P7 czy yamaha S661 czy pioneer DV 400 (ew.600).
Mój sprzęt to amp yamahy 457, plasma panasonic 42PV60, a obecnie używane DVD to panasonic S27
 
Do góry