Samsung Ultra Slim i Music Frame - estetyczne audio

M.

hdtv.com.pl
W tym roku firma Samsung przedstawiła ofertę wyjątkowo estetycznych urządzeń audio. Soundbary Samsung Ultra Slim to rozwiązania zamknięte w minimalistycznej oprawie, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Ponadto po raz pierwszy na rynku zadebiutował unikatowy głośnik w formie ramki do zdjęć, czyli Samsung Music Frame.

Samsung_Music-Frame.jpg
Samsung.com

Ultra Slim to wyjątkowa seria soundbarów stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Cechą charakterystyczną tej serii jest ultrasmukły design, pozwalający estetycznie wkomponować się w przestrzeń pod telewizorem zamontowanym na ścianie. Dzięki minimalistycznej obudowie o głębokości zaledwie 4 cm, nie trzeba aranżować domowej przestrzeni na nowo, aby cieszyć się lepszym brzmieniem. Co istotne, w połączeniu z odpowiednim telewizorem Samsung, wzornictwo soundbarów Ultra Slim nie będzie zakłócane nieestetyczną plątaniną przewodów. Funkcja 'Bezprzewodowego Dolby Atmos' pozwala połączyć soundbar z telewizorem za pomocą sieci Wi-Fi, aby cieszyć się brzmieniem w technologii Dolby Atmos.

Samsung_HW-S801D.jpg
Samsung HW-S801D

Seria Ultra Slim obejmuje 4 modele: S800D, S801D, S700D i S701D. W modelach S800D i S801D zastosowano 'Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 3.1.2'. W tych modelach zastosowano także funkcję 'Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni Pro', która sprawia, że soundbar bada otoczenie, a następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku, tak by oiptymalnie dopasować się do miejsca, w którym został ustawiony. Poza wyjątkowym designem, soundbary Ultra Slim oferują także szereg udogodnień. Za pomocą funkcji 'Dotknij i Odtwórz' można w szybki i prosty sposób przełączyć się z telefonu i kontynuować odtwarzanie na soundbarze. Z kolei 'Tryb Gry Pro' pozwala cieszyć się dźwiękiem zoptymalizowanym pod kątem gier na konsole.

Samsung-music-frame.jpg
Samsung Music Frame

W tym roku do grona estetycznych urządzeń audio firmy Samsung po raz pierwszy dołączył głośnik Music Frame. To oryginalne urządzenie, które wyglądem przypomina ramkę do zdjęć. Głośnik można dowolnie zmieniać i dopasowywać do stylu, czy wystroju wnętrza, wstawiając własne zdjęcie, czy też wykorzystując do tego specjalne 'Panele Artystyczne'. W dodatku, podobnie jak telewizor The Frame, obudowę głośnika również można personalizować. Music Frame to również szybka i intuicyjna obsługa. Muzykę z telefonu można przesyłać za pomocą sieci Wi-Fi lub Bluetooth.

Samsung-lifestyle_soundbar.jpg
Samsung lifestyle soundbar

Soundbary Ultra Slim oraz głośnik Music Frame będą świetnie współgrać z telewizorami Lifestyle firmy Samsung, które wyróżniają się unikatowym wzornictwem, ale doskonale sprawdzą się też z telewizorami Neo QLED, QLED oraz OLED.
 
Do góry