Samsung UE60J6200 - gdzie szybko kupię?

miami23

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, gdzie kupię ten TV ale tak aby przyjechał nowy a nie jakiś powstawały czy zwrócony. Szwagier kupił ten model na OLEOLE.PL, i właśnie taki przyjechał, cały w odcinkach palcy, do tego ma nie równe podświetlenie matrycy. Od kilku dni wysyła odstąpienie od umowy a że strony ole cisza. Czy ktoś może pomóc mi zakupić dobry TV. Oczywiście postawię dobre piwo .. dzięki
 

m9999

New member
Dobrze się robi zakupy w MediaMarkt albo Saturnie. Masz 30 dni na zwrot. Możesz wziąć TV do domu obejrzeć czy wszystko ok, jak coś nie pasuje to można bezproblemowo zwrócić.
 

miami23

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze się robi zakupy w MediaMarkt albo Saturnie. Masz 30 dni na zwrot. Możesz wziąć TV do domu obejrzeć czy wszystko ok, jak coś nie pasuje to można bezproblemowo zwrócić.
tak masz rację, w MM jest spoko tylko nie ma tego modelu 60j6200 😯.. stąd mój post - może ktoś wie gdzie jeszcze można go kupić??
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Rtv Euro. Mają na stanie jak twierdzą nowe org. zapakowane. Proponuję zamówić przez internet, gdyby było coś nie tak, to zawsze bez problemu można zwrócić.
 

miami23

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na 60J6200 jest dziś i jutro promocja w euro agd. . Cena jak niżej. Mam nadzieję że to nie jakieś wypracowane modele.. 3***999 zł

cena w sklepie internetowym

Cena obowiązuje:***
21.03.2016 - 22.03.2016

399,90 zł x 10 rat
 
Do góry