Samsung ue60es6100

sizetheday

New member
Samsung ue60es6100 - czy warto ???

Witajcie,

zasatanawiam się nad zakupem UE60ES6100,
czy ktoś może posiada takie TV?

Jestem zdecydowany na Samsunga (mam już LCD 50 i 32cale)
ale nie jestem pewwien modelu.

Tv będzie używany do wszystkiego, nTV, cyfra, DVD BLUray, PS3 itd
Będzie wisiał na scianie - czy wieszak od 50" Samsunag firmy Vogels będize pasował?

Mogę go kupić po rabatach w zaprzyjaźnionym skepie za 6500zł

To spory wydatek wiec che sie dowiedzieć jaknajwiecej.

Czy wydać tyle samo na wyższy model 55'' ?

Dzięki za każdą pomoc.
 
Ostatnia edycja:

sizetheday

New member
Hej,

co to za mega różnica? nie wykorzystam niczego w tv do czego potrzebny jest internet. w tej chwili mam 50 lcd 100hz i wszystko będzie mega różnicą...

Dzięki za pomoc
 

bart000000

New member
porównywałem obraz zna 6100, 6800 i 7000 w tym ostatnim wyraźnie lepszy kontrast, super kolory i lepsze odświeżanie (rzeczywiste 200Hz dla porównania w pozostałych jest 100Hz)... Oczywiście wszystko to kwestia indywidualnych odczuć. Najlepiej wybierz się do sklepu w którym stoi es7000 i sam oceń. W moim odczuciu naprawdę warto, co do nie podłączania internetu to ja bym się zastanawiał bo warto. W es7000 dodatkowo masz obsługę głosową i za pomocą gestów. Gdybym dysponował taką gotówką to bym brał es7000 bez zastanowienia, ale zrobisz jak uważasz. Daj znać potem co zadecydujesz.


edit:
zapomniałem dodać że w es7000 jest coś takiego co sie nazwa smart evolution dzięki czemu nie będziesz musiał za dwa lata kupować nowego tv tylko sobie dołożysz "przystawkę" i będziesz miał super najnowszy telewizor . (przynajmniej tak czytałem)
 
Ostatnia edycja:

sizetheday

New member
Dzięki,
mam kiepski internet wiec z 500kilo nie podziałąm wiele.
Sądziłem że es6100 ma polecenia głosowe - (siła reklamy).

poczytam jeszcze i znajde sklep aby oba porównać.

napisze co kupie, choc zastanawiam czy nie potaniej ktorko przed albo zaraz po swietach
 
Do góry