samsung UE58MU6122K

timonek

Member
Bez reklam
Co to za model skad samung wytrzasnac taka krzywa przekatna ? jaka tam matryca jest nigdzie nie ma o nim informacji nawet na displseyspecyfication.
 

adawro

New member
Tak patrząc na nazewnictwo stosowane przez Samsunga to może być to samo co inne SAMSUNG UE58MU61#2K gdzie zamiast # wstawiasz inne cyfry oznaczające inne kanały dystrubucji. Czyli UE58MU6102K albo UE58MU6192K itp itd. Co oczywiście nie wyklucza potencjalnych różnic.
 

adawro

New member
adwaro ale tu nie chodzi o inne cyferki tylko o sam fakt tego tv w takiej przekatnej nigdzie nie ma informacji o nom

To może być europejski odpowiednik tego UN50MU6100:
https://www.displayspecifications.com/en/model/6f4ad6a

Oczywiście pewności nie ma - i tu masz rację co do braku informacji.
To jedynie wskazówka.

Ja pytałem o różnice między UE65MU7002 vs UE65MU7042 prosto u SAMSUNGA na ich czacie - sam spytaj o specyfikację i parametry matryce itp.
 

timonek

Member
Bez reklam
No koncowki w cyfrach fakt moga byc rozne w zaleznosciod kraju funkcji itp
ale tu jest calkiem inna przekatna i naprawde dziwne braku informacji. Jezeli producent cos wypuszca powinien miec to na swojej stronie koniecznie.

I jak kiki moze ty masz wieksze mozliwosci zdobycia informacxji co to jest za model ze nigdzie zadnych wiadomosci o nim nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja nie znalazłem. ALe to zwykły model marketowy.
To TCL 60P60 za 3299 zł w tej klasie powinien mieć lepsze podświetlenie, lepszą czerń , zdecydowanie lepsze wyposażenie, kalibrację , Android, MPlayer,
Pilot do obsługi głosowej , szczotkowane aluminium, Kodi 17 , dwa cale więcej i lepsze multimedia.
 

adawro

New member
No koncowki w cyfrach fakt moga byc rozne w zaleznosciod kraju funkcji itp
ale tu jest calkiem inna przekatna i naprawde dziwne braku informacji. Jezeli producent cos wypuszca powinien miec to na swojej stronie koniecznie.

I jak kiki moze ty masz wieksze mozliwosci zdobycia informacxji co to jest za model ze nigdzie zadnych wiadomosci o nim nie ma.

Link podałem do dobrej przekątnej, tylko z klawiatury wpisałem 50 zamiast 58
Tam są takie dane:
Samsung UN58MU6100 - Specifications
Display: 57.5 in, VA, Edge-LED, 3840 x 2160 pixels
Viewing angles (H/V): 178 ° / 178 °
Refresh rate: 60 Hz
Frame interpolation: 120 MR (Motion Rate)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), Clear QAM, ATSC
Cores: 4
Dimensions: 1305.56 x 764.54 x 68.6 mm
Weight: 18.3 kg
Network: LAN


Zapytałeś u Samsunga na czacie?
 

timonek

Member
Bez reklam
Jak to model marketowy to chche sie samsungowi produkowac tv dla jednej sieci sklepow tylko dziwne taka duza firma robi jakies specjalne odlamy.
 

maciopa

Member
Hey,

z uwagi na fakt, iż nasz TCL 55s79 umarł po 1 roku użytkowania (wyłączył się - padła płyta główna), mój wybór padł na wymienionego w tytule niniejszego wątku Samsunga (cena w sieciach - ok 3 tys) - @Kiki - piszesz, że lepszym od niego jest TCL 60P60 - ale nie widzę go w żadnej ofercie polskich sklepów -jedyne co mi się wyświetla to niemiecki Amazon z ceną ok 4.2k PLN.

W świetle powyższego chciałbym powtórzyć pytanie @OP - czy ktoś ma jakieś doświadczenie z telewizorem jak w tytule?
 

emer

Member
Bez reklam
no własnie ... ciężko cokolwiek znaleźć o tym modelu, no i jakieś testy/opinie ... Cena świetna jak na 58 cali
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 60 P60 jest do 3.12 jeszcze w cenie 2999 zł z kalibracją, pilotem głosowym gratis , dostawą gratis.
Później będzie znów w cenie 3399 zł .
Zostało tylko 5 szt.
Napisz proszę na PW - dostaniesz info.
 
Do góry