Samsung ue58j5200

darch

New member
darch jak chcesz kupić ten tv do gier to nawet o tym nie myśl, ten tv to tragedia, on się nadaję do wyświetlania tylko nieruchomych obrazków, każdy ruch na ekranie jest tragiczny w skutkach, serio nawet o nim nie myśl.
Ja gram w fife na ps4 i jest masakra jak się strzępią zawodnicy w ruchu.
Po za tym skalowanie obrazu z kablówki to też dno, z początku się zastanawiałem czy nie mam jakiejś folii na ekranie.
Już lepiej poszukaj coś z 55" ale chyba kasy musisz dołożyć bo biednie te 2,6k na dobry tv ale może ktoś coś ci podpowie jeszcze.
dzięki ,jesteś pewny że masz powyłączane dnr itd do gier ,skaluje normalnie na pełny ekran z pc??
 

Malix7

Member
Darch co to jest dnr? wszystko mam powyłączane, nie bierz tego tv naprawdę bo będziesz go przeklinał, nie nadaję się do grania w ogóle. jak chcesz to swój ci sprzedam za 2k :) jak się upierasz, ale nie polecam.
 

darch

New member
Dzięki .
Strzępienie często występuje przy przeostrzeniu obrazu ,ale to pewnie nie to. Chyba kupię Inexive 55cali z allegro cali bo miałem okazję potestować a kosztuje 1500zł z wysyłką ,a nie ukrywam że 1000zł dopłaty to dla mnie duża kwota (dzieci)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To słaby telewizor - z matrycą 50 Hz.
Jak już wyżej opisane.
Kasy wystarcza tylko na modele 50":
- LG50LF652
- Sony 50W755
- TCL 50S7806
 
Do góry