Samsung UE55J5600

Giker13

New member
Witam, szukałem w internecie i tutaj na forum informacji o tym telewizorze, ale nie jest on chyba zbyt popularny.
Możecie mi doradzić czy to dobry wybór?
Natomiast nawet nie udało mi się ustalić czy to jest matryca 60 czy 120Hz...
Obecnie w Media Markt można go mieć za 3400zł. A może w podobnej cenie polecalibyście coś lepszego? Myślałem o UE55J6200, który tutaj na forum był chwalony, ale niestety w Media mają już marne resztki tego modelu, a mam do wykorzystania kartę podarunkową właśnie z Media.
 

Pan_S

New member
Witam, szukałem w internecie i tutaj na forum informacji o tym telewizorze, ale nie jest on chyba zbyt popularny.
Możecie mi doradzić czy to dobry wybór?
Natomiast nawet nie udało mi się ustalić czy to jest matryca 60 czy 120Hz...
Obecnie w Media Markt można go mieć za 3400zł. A może w podobnej cenie polecalibyście coś lepszego? Myślałem o UE55J6200, który tutaj na forum był chwalony, ale niestety w Media mają już marne resztki tego modelu, a mam do wykorzystania kartę podarunkową właśnie z Media.

Kupowanie 55J5600 w droższej cenie niż 55J6200 jest mocno zastanawiające ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie cenowej masz na matrycy 100Hz Philipsa 55PFT6510 z ambilightem, Androidem, Kodi - filmami i grami, miracast, MxPlayer, Dual Play i kalibracja profesjonalna gratis.
 

Giker13

New member
Kupowanie 55J5600 w droższej cenie niż 55J6200 jest mocno zastanawiające ...
Zgadzam się, ale 6200 jest dostępny tylko w 3 sklepach w Polsce i możliwe, że to jakieś tylko powystawowe egzemplarze, więc może dlatego tak tanio. I podobno na razie ma nie być dostaw, ale nie wiem na ile to prawda, a na ile chęć sprzedania tego co jest teraz w sklepie...

W tej klasie cenowej masz na matrycy 100Hz Philipsa 55PFT6510 z ambilightem, Androidem, Kodi - filmami i grami, miracast, MxPlayer, Dual Play i kalibracja profesjonalna gratis.
Tylko niestety on jest szary. Wiem, że średni argument, ale szukam tylko czarnego.

Jeżeli 5600 ma rzeczywiście 50Hz to by go to moim zdaniem dyskwalifikowało. Ktoś to może jeszcze potwierdzić.
Wtedy by mi został UE55JU6000 za 4000zł, ale też on nim nie ma za wiele opinii, a jak są już jakieś to raczej negatywne (nie wiem czemu właściwie). A może np lepiej kupić mniejszy, 50' Sony KDL-50W755C?
 

Pan_S

New member
Za 3299zł można kupić nową sztukę 55j6200 ...

Kupując go można kupić jeszcze 30% taniej soundbar Samsunga,

... który jeśli się nie przyda można przecież sprzedać :)
 

Giker13

New member
Chyba jednak nie będę się ograniczał do Media Markt, a swoją kartę wykorzystam na coś innego.
Dlatego na chwilę obecną zastanawiam się głównie nad Sony W755C lub Samsungiem J6200. Który z tych byście polecali?
Plusem Sony jest chyba Android, ale też sporo osób na niego narzeka... Sam nie wiem. Generalnie nastawiam się głównie na oglądanie filmów, ale dobry system mógłby się może przydać w przyszłości...
A jak jest z jakością obrazu w przypadku tych dwóch TV? Który byłby lepszy?
 
Do góry