Samsung UE55H7000

mally

New member
Po przeczytaniu wielu wątków o różnych tv padło na Samsunga 55h7000, mam 2 pytania , jak wygląda sprawa cloudingu oraz czerni??
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tak jak w innych TV jest to trochę loteria raz lepiej raz gorzej,chwalona pod względem kontrastu matryca AUO jak dla mnie z moich obserwacji Clouding,DSE jest raczej więcej niż mniej,lepiej w miarę możliwości sprawdzić to samemu.
 

jakubs23

New member
wiecie możne jak włączyć odtwarzanie filmów z aplikacji youtube w 1080. Aplikacja sama ustawia jakość ale jestem pewien że blokuje rozdzielczość do max 720. Próbowałem tez przez wbudowaną przeglądarkę w tv ale wszystkie filmy są zablokowane na 720.
 

piteron

Active member
Bez reklam
do tego trzeba shackowac oprogramowanie
Tak sobie youtube wymyśliło ze w aplikacjach smart masz max 720p i tyle
w naszym tv to jeszcze pikus ,co maja powiedzieć userzy UHD
 

k0k0t

New member
Czy ktos z was korzystał moze z profesjonalnej kalibracji obrazu? Czy warto ja przeprowadzic i czy znacząco poprawiła siejakosc obrazu w stosunku do ustawień standardowych?
 

piteron

Active member
Bez reklam
Clouding czyli nierównomierne podświetlenie matrycy jest "usterką" produkcyjna,więc występuje od początku i ani się nie zwiększa ani nie zmniejsza
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A sprawie kalibracji dla niebieskich członków forum - gratis, napisz na PW dostaniesz info.
Clouding - duży , wymieniłem kilka telewizorów, niektórzy po kilka razy.
Duże nerwy trzeba mieć ...
Pietron wie najlepiej....
 

mafia35

New member
Bez reklam
Piteron wie wiecej ;)
A tak na serio to nie jest tak źle jak kiki mówi. Trafić udaną sztukę to nie jest wielki problem.

Wysłany z Piątej Galaktyki
 
Do góry