SAMSUNG UE55F6800 vs. Philips 55PFL6008K

ra-vau

New member
Siema,

święta się zbliżają, możliwe, że czas by kupić do zeszłorocznego kina domowego, jakiś TV. Odległość znaczna, bo ~3,5m (jak zawiśnie na ścianie, to może tyci więcej), przeznaczenie to głównie XBOX360, oraz mam zamiar dokupić moduł CI z kartą TNKHD.

Który z wymienionych TV jest lepszy i dlaczego?
Samsung do wzięcia jest za 4999, philips za 4990 +dają gratis tv22" wart ~800zł (opcja, sprzedania jako nowy i odzyskania części tej kwoty, więc Phil by wyszedł ok 4400...).
:hmm:

Ewentualnie do gry wchodzi jeszcze LG 55LA740S za 5399 + gratis tablet (G Pad 8.3 - wart 1350, pewnie za 1000 by poszedł)


Czy może polecacie coś innego w cenie do 5k ?
 
Ostatnia edycja:

equerdo

New member
A gdzie masz ta promocje Philipsa z gratis TV 22" ?


LG LA740S juz nie mozna znalesc w sklepac/sieci. Ewnetualna dostawa do 30 dni, co wyklucza tablet.

Eq.
 

ra-vau

New member
Sprawdziłem właśnie dostępność tego LG już po dodaniu do tematu... i rzeczywiście, w EURO brak...


Co do philipsa.... to promocja widnieje pod logo TEJ ^ strony, wielki baner ... do serii 6, 7, 8 dają za 1zł xboxa, albo tv 22, albo telefon htc.
 

ra-vau

New member
To jest promocja Philipsa, wg mnie we wszystkich sklepach, bo to phil jest organizatorem.
kFVpkKw.jpg


DUŻY BANER %^^^ :spam:


WlIssT0.jpg


A tu info o promocji, ale ... w sumie nie o tym jest ten TEMAT, więc czekam na pomoc :p Co do 5/5.5k da się lepszego kupić... 8)
 
Do góry