Samsung UE55ES7000S vs Philips 55PFL7007K

p3k4

New member
Witam,

po kilku dniach poszukiwań telewizora 55" zostały mi na liście 2:
- Samsung UE55ES7000S
- Philips 55PFL7007K

Będę wdzięczny za rady i/lub wrażenia użytkowników.

Dzięki
 

xoder

New member
Witam,

po kilku dniach poszukiwań telewizora 55" zostały mi na liście 2:
- Samsung UE55ES7000S
- Philips 55PFL7007K

Będę wdzięczny za rady i/lub wrażenia użytkowników.

Dzięki

Witam

Bylem tez przed tym samym wyborem ale 46cali
Toje za philipsem.

Wygląd + dla Philipsa

Ambilight + dla Philipsa nie sadziłem ze oglądanie w nocy z tym systemem sprawi tyle radości model 8007 rożni sie tylko Ambilight x3 a 7007 ma x2 ale według mnie i jest to tylko moje zdanie x3 jest w nocy w pokoju juz bardzo jasno a za jeden pasek podświetlenia dopłacać 1tys pln...

Obraz + dla Philipsa

Smart TV + dla samsunga ale szczerze nie siedzę na necie na yv bo mam komputer a nawet najlepszy smart nie spełni oczekiwań jaki daje nam PC

Dźwięk + Philips ma głośniki w podstawie która jest tez wieszakiem.
Noga na której stoi TV jest tez wieszakiem z głośnikami na którym wieszasz tv możesz go powiesić na ścianie na 4 rożne rodzaje TV moze odstawać od sciany minimum 3cm ale wtedy nie mozna regulowac prawo lewo jak ma 7cm regulacja konta prawo lewo Im dalej od sciany powieszony TV ładniejszy efekt Ambilight

Sygnal HD w philipsie dla mnie idealny ale kanały SD już nie wyglądają tak bajkowo ale to chyba przez to ze HD jest rewelacyjne i na SD widać duza roznice.
Mam tv sony starszy model sygnał sd wygląda może TROSZECZKĘ lepiej, ale Kanały hd w philipsie to rewelacja.

Minus to 1 okulary 3d ale szczerze nie ogladalem jeszcze zadnego filmu. jak by byla opcja bez 3d to bym go kupil
i brak kamery w modelu 7007 ale to tylko do Skype.

Do samsunga możesz mówić ale funkcje głosowe to nie dla mnie.

Pilot w philipsie radiowy nie musi być kierowany w stronę odbiornika. po obróceniu klawiatura do smart tv



Masz jakieś pytania napisz na pw odpowiem na temat Philipsa bo go posiadam.
 
Ostatnia edycja:

p3k4

New member
Do tej pory bardziej skłąniałem sie do Philipsa ale informacja o słabszej jakości obrazu SD mnie troche zmartwiła.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
lepiej porównaj na jednym i drugim tą jakość SD, bo coś mi się wydaje że będzie na tym samym poziomie
 

Karpaj

New member
Bez reklam
lepiej porównaj na jednym i drugim tą jakość SD, bo coś mi się wydaje że będzie na tym samym poziomie

Skalowanie SD jest dość trudne, a Samsung nigdy ekspertem w tym nie był. Stąd do skalowania SD lepiej wypada np. Sony czy Toshiba.
Jednak spośród tych dwóch - ja bym wziął Philipsa.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
w hd tez nie jest tak jednoznacznie dla 7007,napewno plynnosc ma lepsza,ale obraz jako taki idealny nie jest,na c650 jest zdecydowanie czystszy.
 

Marian111a

New member
Witam,

po kilku dniach poszukiwań telewizora 55" zostały mi na liście 2:
- Samsung UE55ES7000S
- Philips 55PFL7007K

Będę wdzięczny za rady i/lub wrażenia użytkowników.

Dzięki
Rok temu też miałem dylemat i pod uwagę wziąłem trzy modele SONY 820, SAMSUNG D8000 i Szharp 830, po testach (fotkami o wysokiej rozdzielczości) wziąłem Samsunga. Syn ma Philipsa i fonia żaden rarytas, choć też ma bzika na tle wysokiego audio, jeden plus to ma dużo różnych ustawień i można grzebać, bo jest w czym. Ja mam kino i fonia z TV to pikuś. Przemyśl przetestuj własnym fotkami, muzyką na penie, ile to kosztuje? Nie będziesz dmuchał na zimne.
 
Do góry