Samsung UE55ES6900 DLNA

gotji

New member
Witam. Zastanawiam się nad kupnem Samsunga UE55ES6900, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym jak sobie radzi z różnymi formatami plików video po DLNA oraz jak jest z napisami? To drugie jest bardzo ważne bo konkurencja radzi sobie deliktanie mówiąc marnie(brak polski znaków, brak możliwości kontroli rozmiaru czcionki etc.).
Widziałem, że pojawił się też model z literką 'S' na końcu, czym on się różni?

Może ktoś by jeszcze mógł powiedzieć jak ten TV wypada ogólnie na tle konkurencji z tego przedziału cenowego. Chodzi mi o modele:
- Panasonic 55ET60
- 55PFL6008
 

tdx

New member
Bez reklam
To zależy od serwera dlna, generalnie większych problemów z odtwarzaniem samsungi nie mają, S na końcu oznacza wbudowany tuner dvb-s
 

gotji

New member
To zależy od serwera dlna, generalnie większych problemów z odtwarzaniem samsungi nie mają, S na końcu oznacza wbudowany tuner dvb-s

Nie wiem jak to jest w przypadku Samsungów, ale przy Philipsie ludzie piszą, że problem z napisami leży po stronie telewizora, o czym można przeczytać w komentarzach testu:philipsa 55PFL6008(nie mogę dodać linku z powodu braku odpowiedniej liczby postów)
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja w tym momencie oglądam film na samsungu po dlna z napisami i wszystko jest ok :)
 
Do góry