Samsung UE50HU6900S koszmarny obraz

Lethias

New member
Witam

Kupiłem niedawni=o telewizor Samsung UE50HU6900S. Niby super, najnowszy model, 50'' 4K. Miał działać idealnie po podłączeniu do platformy nc+. Nie jest jednak tak kolorowo. Telewizor nie radzi sobie z przeskalowaniem obrazu. Nawet na kanałach full hd widać cyfrowe krzaki, jest tragicznie...

Na szczęście mogę go wymienić. Jadę za parę godzin do sklepu. Jaki model polecacie?? Nie większy niż 50'', raczej full hd (4k to jeszcze nie teraz chyba).
 

tadis

New member
A jaki sygnał podłączasz??? nie ma takich zniekształceń obrazu? cyfrowych krzaków??

Głównie filmy ze streamu, z dysku. Niedługo podłączę antenę do naziemnej. Do tej pory wygląda naprawdę dobrze po wyłączeniu kontrastu dynamicznego i czystego cyfrowego obrazu. Nie zawiodłem się :) Włącza się szybko, pilot rewelacja, wszystko działa jak należy.
 

tdx

New member
Bez reklam
Niestety z tego segmentu nic do mnie nie przemawia...
Jeśli już 4K to dopiero Samsung HU8500 lub Panas AX902...

W tanich 4K problemem jest matryca i rozdzielczość w ruchu
 

collider

New member
Bez reklam
Niestety z tego segmentu nic do mnie nie przemawia...
Jeśli już 4K to dopiero Samsung HU8500 lub Panas AX902...

W tanich 4K problemem jest matryca i rozdzielczość w ruchu

Kto wie, moze przyszly rok przyniesie jakies ciekawe modele bo te co wymieniles to kosztuja gruba walute.
 

niszczot

New member
Witam
Aby nie klecić nowego tematu mam problem odnosnie tego modelu, kupiłem go w niemczech i tam go poraz pierwszy uruchomiłem, po kilku dniach przywiozłem do Polski i kombinuje jak uaktywnić Polskę w menu, moja kombinacja to mute /return/vol-/p-/mute. Robię reset w kroku trzecim tam gdzie trzeba akceptować warunki wbijam tę kombinację i nic dalej austria, niemcy i szwajcaria.
Macie jakiś fix na tę przypadłosc.
Pozdrawiam
 

grzesinek

New member
Witam, posiadam Samsung UE50HU6900S od grudnia i wszystko jak dla mnie śmigało a od jakiegoś czasu po którejś aktualizacji, utraciłem połączenie lapek-TV, Lumia-TV. W ogóle nie wykrywa mi TV. Do tej pory nie miałem takich problemów. W lapku nic nie robiłem. Android z tableta widzi TV. Zresetowałem SmartHub ale nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł??
 
Do góry