SAMSUNG UE46F6400 czy UE46F6770?

tdx

New member
Bez reklam
Wiesz brzytwa ockhama działa, może się okazać że po prostu wina leżała po stronie nadawcy,
na wszelki wypadek przypatrz się dokładniej a pozostałe elementy o których pisałem i tak proponuje Ci sprawdzić
 
Ostatnia edycja:

Jameroo

New member
Witam koledzy mam dwa pytania co do tego TV czy kolega Jameroo ma też problem z aplikacją YouTube u mnie strasznie wolno się uruchamia i później poruszanie się po niej to katorga :-( a drugie wczoraj podczas oglądania meczu czasami postacie miały jak by cienie i kolory na koszulkach np dziwnie się ,,mieniły" wiem że to dziwnie brzmi ale ciężko to opisać, soft mam ostatni dostępny ze strony samsunga a i jeszcze jedno po aktualizcji youtube nie chce się w ogóle odpalić cały czas ładuje się...

u mnie YT uruchamia się normalnie a poruszanie się po niej nie jest może jakieś super płynne ale jak na apke w tv może być.
a to drugie to może faktycznie wyłącz Motion Plus, bo przy włączonym postacie wyglądają trochę jakby się "morfowały" :) jakieś takie nienaturalne przejścia, podejrzewam że MP może być przydatne przy graniu na konsoli ale z drugiej strony wtedy najlepszy jest "tryb gry" z wyłączonymi wszystkimi ulepszaczami, więc w sumie nie wiem do czego to MP może być przydatne.
 

Pawell1

New member
u mnie YT uruchamia się normalnie a poruszanie się po niej nie jest może jakieś super płynne ale jak na apke w tv może być.
a to drugie to może faktycznie wyłącz Motion Plus, bo przy włączonym postacie wyglądają trochę jakby się "morfowały" :) jakieś takie nienaturalne przejścia, podejrzewam że MP może być przydatne przy graniu na konsoli ale z drugiej strony wtedy najlepszy jest "tryb gry" z wyłączonymi wszystkimi ulepszaczami, więc w sumie nie wiem do czego to MP może być przydatne.

Odziwo dzis po powrocie yt lepiej sie zbiera tzn odpala troszkę szybciej a jak juz sie zaloguje to chodzi normalnie:confused: co do tych efektów to już ich nie zaobserwowalem być moze była to wina sygnału tak jak pisał kolega zobaczymy co będzie dalej...:)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

Pawell1

New member
Koledzy a czy ten model posiada ustawienie led motion plus czy tylko zwykły motion plus i czy ktoś z Was podpowie jakie ustawienia tv pod ps3
Ja mam w tej chili motion plus na standard i czasami np w fifa 14 przy wybijaniu piłki obraz klatkuje:sly::mad:
Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Ale o czym ty piszesz? led motion plus był w serii 5xxx a nie 6xxx.
Motion plus to funkcja kompensacji ruchu dużo bardziej zaawansowana niż led motion plus....
 

Jameroo

New member
Koledzy a czy ten model posiada ustawienie led motion plus czy tylko zwykły motion plus i czy ktoś z Was podpowie jakie ustawienia tv pod ps3
Ja mam w tej chili motion plus na standard i czasami np w fifa 14 przy wybijaniu piłki obraz klatkuje:sly::mad:
Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

do gry na konsoli włącz "Tryb gry". Sam gram namiętnie w fife, tyle że na X360 i jeśli chodzi o rozgrywkę to po włączeniu tego trybu różnica jest bardzo odczuwalna (brak opóźnień), zarówno offline jak i online. W tym trybie wyłączone są wszystkie "ulepszacze" obrazu co może ukazuje ciut gorszą grafikę ale rozgrywka ważniejsza jak dla mnie.

Mam pytanie o S Recommendation. Kto mi powie skąd wziąć kod PIN (6 znaków) aby uruchomić aplikację?
 

Jameroo

New member
W smarcie ustaw swojego dostawce np po kodzie pocztowym i wybierz wlasciwego operatora :)

Wysłane z mojego GT-I9100
właśnie próbuje i jak dochodzi do podłączenia tego przedłużacza podczerwieni czy jak to się zwie do IR out to jest problem bo po pierwsze nie chce mi ten mini jack wejść do końca i trzyma się tak na słowo honoru a dwa jak już jest ok to nie idzie sterować dekoderem pilotem od tv
 
Do góry