Samsung UE46F6400 - ciemne rogi

DaDa18

New member
Mam takie pytanie odnośnie tego telewizora. Chcę kupić z tej samej serii tylko 32 calowy, jak sprawuje się na nim te wszystkie funkcje smart? Czy jest sterowanie glosem? A jak z obrazem i dzwiekiem?
 

electro69

New member
Witam
Kupiłem model 40 calowy F6500 i mam to samo zjawisko co poprzednicy ... więc chyba to niestety taka nowa "uroda" tych paneli czy też podświetlenia.
Pozdrawiam
ps. czy ktoś z Was poprzez ustawienia w menu TV jakoś to zniwelował ? i czy to zjawisko występuje bez względu na źródło sygnału ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
widocznie zabieg samsunga na latarki w rogach. Pewnie latarek na ciemnych scenach nie ma ale za to na jasnych scenach widać ciemne plamy. Taka odwrotność hehe. Coś za coś:p
 

electro69

New member
widocznie zabieg samsunga na latarki w rogach. Pewnie latarek na ciemnych scenach nie ma ale za to na jasnych scenach widać ciemne plamy. Taka odwrotność hehe. Coś za coś:p
Zgadza się w ciemnych scenach przynajmniej na razie nie zauważyłem jasnych rogów ... teraz tylko pytanie co bardziej denerwuje ten efekt czy jasne rogi ... mam monitor LG i tam podświetlenie w jednym rogu jest większe niż suma tych ciemnych plamek w czterech rogach TV ;) więc chyba jakoś to będę musiał przeżyć pewnie z biegiem czasu się przyzwyczaję zobaczymy ... w każdym razie mój przypadek jest jednym z wielu więc pewnie rzeczywiście tak to sobie Samsung wymyślił że ma wyglądać.
Pozdrawiam
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja u siebie jasne rogi zniwelowałem ustawieniami, może i w tej kwestii jakoś się to uda. za pewne tu bardziej by pomogło rozjaśnienie obrazu :)
 
Do góry