Samsung UE46D6750 Nagrywanie

Stellar

New member
Witam

Mam pytanko odnosnie tego telewizorka. Nadmienie ze chce go kupic w poniedzialek w euroagd bo jeszcze maja promocje cena 4290 wydaje sie przyzwoita.
Ale do tematu
Chodzi mi o mozliwosc nagrywania na zewnetrzna pamiec usb lub dysk twardy. Chodzi mi o to jak to dokladnie dziala czy bede mogl nagrac lecaca w danej chwili audycje lub film na dysk i w jakim formacie mi to sie nagra. Chodzi o pozniejsze zgranie na plyty tego materialu na komputerze czy bedzie to mozliwe. Z gory dziekuje za podpowiedzi i moze ktos w tym watku napisze jakies ogolne uwagi odnosnie tego telewizorka

Pozdrawiam
 

Stellar

New member
Czyl;i jak mam cyfrowy dekoder multimedia podlaczony do tv przez hdmi to nagra mi sie wszystko tylko ze na tv tylko to odpale. Dobrze zrozumialem ?
Dzieki za odpowiedz
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie nic się nie nagra. Ten TV nagrywa tylko wtedy jeśli sygnał przechodzi przez dekodery DVB-T/C/S. Czyli jak kablówkę masz bezpośrednio podpiętą pod tv a nie dokoder
 

Stellar

New member
Proslilbym o takie najbardziej lopatologiczne wytlumaczenie skad mam ten sygnal wziasc i jakim kablem zeby cos nagrac. Czy jak zapodam kablem antenowym bezposrednio do telewizora sygnak z multimedii to uda sie czy nie ;-) Ponieważ DVB-T i DVB-S/S2 mowi mi mniej niz chrapak krętorogi z Harego Potera:p
 

tdx

New member
Bez reklam
własnie jak bezpośrednio podłączysz kabel do tv to wszystkie cyfrowe które Ci TV znajdzie będziesz mógł nagrywać czyli
DVB-T -> cyfrowa naziemna
DVB-C -> kablówka
DVB-S -> satelita
 

rapik

New member
Ale trzeba powiedzieć o najważniejszej rzeczy. Ja mam kablówkę z Astera i oni daja swój dekoder sparowany z kartą co oznacza, że jak podłączę kabel bezpośrednio pod tv to i tak nic nie zobaczę bo Aster nie daje modułu do karty CI, który by można włożyć do gniazda w telewizorze. Z tego co wiem to niektóre sieci cyfrowe mają takie moduły. Podsumowując mam telewizor z multum opcji, których nie mogę użyć przez ograniczenia jakie posiadają dostawcy zewnętrzni. Podobnie sprawa się miała z wyprowadzeniem z TV sygnału dźwięku do wzmacniacza, który nie ma optycznego wejścia. Dopiero DAC załatwił sprawę. Sam nie wiem teraz czy te ograniczenia nie wynikają jednak z samego telewizora.
 
Do góry