samsung ue46b7070

binek4231

New member
witam posiadam telewizor samsung ue46b7070 mam w domu d-linka i laptopa z wifi to telewizora mam podlonczony samsung adapter moze kto wie jak to wszystko skonfigurowac zebym mógł obejrzec film niepodlanczajac kabla albo polonczyc sie z siecia bezprzewodowa z góry dzieki
 

grajen

New member
binek4231 napisał:
jak mam np zdjecia obejrzec z laptopa na telwizorze albo film oto własnie mi chodzi
zainstalowales program od samsunga? dodales tam foldery? nadales tv prawa do odbieranie danych? jesli tak to wchodzisz w tv w media play (na pilocie przyciski pod strzalkami) i czerwonym wybierasz zrodlo i ogladasz - na przyszlosc jak chcesz dostac odpowiedz to powiedz cos wiecej o twojej sytuacji, co zrobiles, jak aktualnie to wyglada itd.
 

grajen

New member
binek4231 napisał:
w sumie wszystko zrobilem oprucz nadania prawa zeby telewizor mugł odbierac gdzie to sie robi z gory dzieki
Pull down the Share tab and select Set Device Policy (D).
Next, select Accept under Set State, then select OK. Your Samsung HDTV is now connected.

w polskiej wersji pewnie bedzie zakladka udostepnianie i pozniej ustawienia urzadzen czy cos takiego i na tej liscie co sie pokaze kliknij zezwol dla swojego tv
 
Do góry