Samsung UE43MU6172,czy to dobry tv dla mamy?

czarek46

Banned
A które nowe tv mają idealnie zrobioną matryce ??? jakiej firmy - modele .... Jesteście po prostu przewrażliwieni i szukacie dziury w całym , ważne by obraz był fajny , a nie to że na kontrolnym obrazie zamiast białego jest trochę szarego po bokach .......
 

Waldorff

Member
Ale na co Ty liczysz? Na jakiś golden sample w kwocie 2-3 tys. złotych, skoro nawet w przedziale 5-7 tys. trudno taki znaleźć. Tak jak pisałem wcześniej, jakieś niedoskonałości zawsze będą, sęk w tym, żeby trafić na taki egzemplarz który będzie miał ich najmniej.
 

PanTV

New member
Wyciągając dzisiaj 3 modele z kartona to każdy miał inne niedoświetlenie... a dzisiaj pierwszy raz oglądałem TCL i ma plus taki ze jest doświetlony ale na szybkich scenach troszkę się zacina i to irytuje. No i samsung brak wsparcia dla wyszukiwania głosowego w polskim języku co tez jest na wielki minus. Podobno w tym roku ma wejść ta funkcja w polskim języku. Ciężko coś znaleźć.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ale na co Ty liczysz? Na jakiś golden sample w kwocie 2-3 tys. złotych, skoro nawet w przedziale 5-7 tys. trudno taki znaleźć. Tak jak pisałem wcześniej, jakieś niedoskonałości zawsze będą, sęk w tym, żeby trafić na taki egzemplarz który będzie miał ich najmniej.

Dokładnie tak, jak napisałeś . Niektórzy ludzie kupują np. 55" za 1800 zł i oczekują matrycy 120Hz.super kolorów i kątów widzenia i jeszcze maxymalnie wypasionego Smarta, nie mówiąc już
o bezpłatnym Netflixie czy Ipla :D:D na wieki hehehhehh
 
Do góry