Samsung UE40ES6100 Udostepnianie filmow z komputera

Jordandc

New member
Witam ściągnąłem dziś film w 3d aby przetestować ten tv jako że nie mam dysku przenośnego postanowiłem zrobić to poprzez Udostępnienie z komputera. Wyskoczył taki błąd "Nie można zrealizować żądania w Media Play"

mój system windows 7 x64
 

michalj90

New member
Ściągnij program Serviio, dodaj do biblioteki film i teraz TV powinien widzieć serwer Serviio. Jeśli coś nie będzie ok to zaktualizuj tv.
 

Jordandc

New member
nie daje rady niby udostepnilem ale nie widze telewizor wyswietla serviio jest tam pelno folderów actors producent i wiele innych ale w zadnym nie ma tego co udostepnilem
 

michalj90

New member
Ustaw w liście urządzeń serviio odpowiedni profil TV, w bibliotece, przy folderze trzeba zaznaczyć co się chce udostępniać z tego folderu (plik wideo to pierwsza pozycja). Biblioteka musi się również zaktualizować.
 

Jordandc

New member
Jaki profil wybrac pod ten tv wybralem a series jest jeszcze b series i cos jeszcze. Servio w tv sie laczy tylko nie pokazuje tego folderu co udostepnilem. Jest masa jakiś innych
 

michalj90

New member
ES to seria E.
Przy udostępnionym folderze trzeba zaznaczyć udostępnianie plików wideo, a w tv wybrać folder: foldery i tam powinien być udostępniony folder.
 
Do góry