Samsung UE40ES6100 - Jak wyłączyć ten tv?

SamZiom

New member
Witam od około tygodnia posiadam ten tv kupiony w sklepie odebrany w magazynie sklepowym nie otwierany itp.
Problem tkwi w tym ze oglądam coś czy tv czy filmy z dysku czy pamięci wyłączam tv np około 24 normalnie klikając czerwony guzik na pilocie czy też za pomocą tego manipulatora z tylu telewizora i telewizor się wyłącza ale po jakimś czasie sam się włącza zaświeca się podświetlanie mniej więcej tak jak podczas przełączania kanałów widać to w nocy że on ma włączone podświetlanie w dzień tego nie widać więc nie wiem czy za dnia też się nie włącza bo w nocy to dobrze widać i gdy się zaświeca to słychać taki dźwięk jaki nam towarzyszy podczas normalnego włączenia tego tv dioda w dolnej części wskazuje na wyłączony i żeby zaś go zgasić muszę go włączyć i wyłączyć czyli 2 x czerwony guzik.

Smart tv nie wiem co jest nie tak czy to wina telewizora czy aplikacji Youtube ale mam tak ze się wiesza i nic zrobić nie mogę lub odtwarza coś bez obrazu czyli coś podobnego do tego z nocy tylko ze tu tv włączony i mam dźwięk matryca lekko podświetlona czasami pomaga wyłączenie i włączenie ponowne czasem muszę wyłączyć z kontaktu.
 

dex1

New member
Było to już poruszane z tego co pamiętam. W tv uruchamia sie automatyczna aktualizacja jeżeli masz go podłaczonego do internetu. W opcjach musisz wyłaczyc tę funkcję po prostu.
 

SamZiom

New member
... W tv uruchamia sie automatyczna aktualizacja jeżeli masz go podłaczonego do internetu. W opcjach musisz wyłaczyc tę funkcję po prostu.

tak czytałem o tym ale ma to ustawione na nigdy czy jakoś tak

a w spawie YouTube to nic nie wiadomo w czym tkwi problem ? odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie daje na innych aplikacjach nie mam takiego problemu może dlatego że mniej korzystane jak z YT
 
Do góry