Samsung UE40es6100 FullHD 3D?

lasyk

New member
Witam wszystkich :) Jak w temacie. Chciałbym się zapytać, czy ten telewizor obsługuje prawdziwe fullhd w 3d czy może sytuacja jest podobna do słynnego modelu D6500? I jeszcze jedno pytanie kierowane głównie do posiadaczy tego TV. Jaka jest jego ogólna jakość? Czy jest warty kupna? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
 

Cyanide

New member
tzn rozdzielczosc 1920x1080 obsługuje i takie 3D, ale wiadomo że w tym rozmiarze mieszczą się dwa obrazy (po połowie)... żeby każdy z dwóch miał full hd chyba TV musiałby miec 2x 1920x1080 a tyle chyba nie ma, tak czy inaczej filmy 3d wyglądają wystarczająco dobrze.

Jeśli źle rozumuje i się mylę to przepraszam...
 

lasyk

New member
Jakie warunki? Pokój nasłoneczniony dopiero późniejszym popołudniem, TV oglądany raczej na wprost przez max 2 osoby, źródło sygnału póki co śmieszna kablówka ale niebawem nadejdzie zmiana. Odległość od tv 2 -2,5m. Czy w tym TV występuje duży Clouding? Nie pytam czy występuje bo to oczywiste, że tak.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że się mylisz to nie jest model pasywny , tylko aktywny . Ma pełne 3 D.
Clouding występuje nie wielki.Ale to łatwo sprawdzisz przy zakupie.
Jeśli masz słabą kablówkę skorzystaj z DVBt, jest extra.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że się mylisz to nie jest model pasywny , tylko aktywny . Ma pełne 3 D.
Clouding występuje nie wielki.Ale to łatwo sprawdzisz przy zakupie.
Jeśli masz słabą kablówkę skorzystaj z DVBt, jest extra.
 

darknes64

New member
Ten TV spisuje się bardzo dobrze. Przynajmniej u mnie. Obrazy SD wyświetla różnie, jedne lepiej inne gorzej. Z poczatku myslałem, ze to z tym TV coś nie tak. Sygnał był z kablówki. Jak podłączyłem DVB-T sytuacja zmieniła się diametralnie, jak podłączyłem tuner sat i włączyłem kanały HD o odpowiednim bitrate to szczena mi opadła i już nic więcej nie wymagam od tego TV. 3D wyświetla elegancko, nawet te sztuczne, 2D-3D :D

Pokój amm nasłoneczniony, Plazmy nie szło by oglądać. Z tym TV nie ma problemu i w tej sytuacji.
 
Do góry