Samsung UE40C6500 odtwarzanie plików .wmv

angoma

New member
Witam wszystkich FORUMOWICZÓW.
Jestem od kilku dni posiadaczem telewizora LED Samsung UE40C6500. Jedną z jego funkcji jest odczytywanie plików .WMV. Pliki takie można stworzyć min. w programie Picasa (filmik zrobiony ze zdjęć). Mam jednak problem ponieważ odbiornik takich plików nie chce odczytać (nieobsługiwany kodek video). Dotyczy to zarówno plików stworzonych przez mnie jak i ściągniętych filmów z sieci. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tym związane? Jak ew. sobie z czymś takim poradzić? Proszę o jakiś sugestie...
pozdrawiam
Andrzej
 

adamusSY

New member
Witam, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, za to ja miałbym do Ciebie jak mogę? Jestem zainteresowany kupnem takiego Tv tyle że 46". Jak możesz to prosiłbym Cię o opinię na temat tego Tv, tym bardziej, że masz go w domu. jakie wrażenia z oglądanego obrazu? Czy "clouding" jest mocno zauważalny?
 

angoma

New member
Nie jestem za bardzo wtajemniczony w fachowe pojęcia typu "cluding". Korzystam z analogowej kablówki więc pewnie moje spostrzeżenia nie na wiele Ci się zdadzą. Telewizora używam od ok. tygodnia. Jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń, śmiało bym go kupił ponownie. Przejrzyste, bogate menu, mnóstwo ustawień obrazu i dźwięku (w Neo dostałem za 1 zł tzw procesor dźwięku, taka listwa z głośnikami:) ). Obraz z plików .mkv w HD jest moim zdaniem świetny. Poza tym czyta idealnie .avi, zdjęcia, muzę itp. bezpośrednio z dysku podłączonego przez usb, a także poprzez LAN. W razie czego pisz na skrzynkę prywatną, chętnie coś dopowiem w razie potrzeby:) Jak dla mnie design jest też nie bez znaczenia;)
 
Do góry