Samsung ue40c6500 czy ue46c6500

paju83

New member
Panowie i Panie doradźcie,mam dylemat jaka wielkosc 40 czy 46 cali przy odległości 3,5m. Chodzi mi głównie o sygnal sd bo w hd to wiadomo. Mam dylemat czy ta odleglosc dla 46 cali nie bedzie za mala a dla 40 za duza:) jakos tak mam nadzieje ze nie namieszalem...
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
46 to minimum. Sam właśnie zamieniłem 47'' na 55'' :lol:i oglądam Nkę z odległości 2.80m. Trochę się obawiałem efektu , ale tv radzi sobie b.dobrze z satelitą, a filmik z Bly Ray to już miód dla oczu:D.
 

simarik

New member
Miałem dokładnie ten sam dylemat 40" czy 46" dla odległości 3,5m. Miałem już na oku egzemplarz 40 calowy ale koledzy z forum skutecznie wybili mi go z głowy i doradzili 46". I to był właściwy wybór. Tak że słuchaj ich bo dobrze radzą!
 

raven31

New member
czesc,

a ja mam pytanie do kogos, kto ma i uzywa ten TV. otoz uruchamiając opcję Internet@TV mogę korzystac z Youtuba. Wszystko fajnie tylko, ze po znalezieniu jakiegoś konkretnego filmu nie moge wybierac jakości (rozdzielczosci) w jakiej che go ogladac - tak jak to jest na youtube (moge sobie wybrac np HD). Czy ktos wie jak to mozna zmieniac/ustawiac - jesli w ogole sie da?

Pozdrawiam
 
Panowie i Panie doradźcie,mam dylemat jaka wielkosc 40 czy 46 cali przy odległości 3,5m. Chodzi mi głównie o sygnal sd bo w hd to wiadomo. Mam dylemat czy ta odleglosc dla 46 cali nie bedzie za mala a dla 40 za duza:) jakos tak mam nadzieje ze nie namieszalem...

Posłuchaj tych co Ci odpowiadają powyżej :) i jeśli masz zbędne zasoby gotówki to na tą odległość zdecydowanie polecam nawet większy niż 46" :) (albo przysunąć kanapę do 46-tki na odległość min. 2m :D)
 

paju83

New member
Dzieki chyba mnie przekonaliscie:)Bylem ostatnio w Euro... i porownywalem obydwa modele 40 i 46... 40 jakas taka mala sie wydawala z tej odleglosci, natomiast 46 nieco przyduza, ale mysle ze to kwestia przyzwyczajenia.Dziekuje za info, jak Ktos cos ma do dodania to chetnie wyslucham... Pozdrawiam..
 

czarnulka007

New member
Problem z logowaniem na facebook

Witam serdecznie :)
Od dziś jestem szczęśliwa posiadaczką Samsunga le40c650 :)
Mam pewien problem z internet@TV a mianowicie chciałam założyć konto na facebook ale mam z tym problem.
Wchodzę w ustawienia/iden.Internet@TV/Menadżer w zarządzanie kontem i tam klikam na Str.Serwis. wprowadzam 4-cyfrowe hasło i tam chcę się zarejestrować na Facebook lub Picasa i.t.d .
I dalej nie wiem co mam robić ???
Wymyśliłam sobie jakiś identyfikator i hasło i jak chcę się zarejestrować to wyskakuje mi informacja ,że Identyfikator lub hasło nieprawidłowe.Spróbuj później :(
Proszę o pomoc bo już nie wiem jak się tam zarejestrować .
Co robię źle ???
Jestem kobietą i za bardzo się nie znam na tych sprzętach :)
Jeśli mogę prosić o dokładne wyjaśnienie krok po kroku jak się zarejestrować będę bardzo wdzięczna :)
Pozdrawiam cieplutko
Aga
 
Do góry