Samsung UE37D5500

tdx

New member
Bez reklam
W takim wypadku zostałem wprowadzony w bład przez producenta jak i sprzedawce.Mam pełne prawo reklamowac towar zgodnie z przepisem o niezgodnosci towaru i wprowadzeniu mnie w blad przy zakupie.Tylko mnie to dziwi ze tak wielki producent jak Samsung stosuje takie "dziwne sztuczki"?Mysle ze taka firma nie moze sobie pozwolic na takie "jazdy".J.

Przez producenta nie zostałeś na każdym kroku jest napisane że to CMR 100Hz tak samo Sony i XR200 panasonic 200blb, LG 100 Hz MCI jak i 600Hz plazma

krokodylowy napisał:
50,100,200,400 to i tak dla frajerów. Sygnał i tak dostajecie z reguły 25/30 klatek na sekundę i żadna logika z tego więcej nie zrobi.
Włączanie w tv tych opcji nic nie wnosi.

BZDURA
 

deywies

New member
Bez reklam
50,100,200,400 to i tak dla frajerów. Sygnał i tak dostajecie z reguły 25/30 klatek na sekundę i żadna logika z tego więcej nie zrobi.
Włączanie w tv tych opcji nic nie wnosi.

A wiesz w ogole jak ludzkie oko "widzi" ?

Owszem nazywanie tego w ten sposób to bzdura, ale w technologii LCD takie polepszacze mają sens
 
Ostatnia edycja:

marcinkoleksl

New member
skoro skończyło się sztuczne 'podkręcanie' kontrastu, to teraz wymyślono sztuczne 100Hz. i mamy takie kwiatki jak philips 32pfl5206 - nie dość, że ledowy, z 1 wejściem hdmi, to na 100Hz jednak budżetu starczyło. aż się nóż w kieszeni otwiera... robienie z klienta debila ciąg dalszy...
 

farba

New member
50,100,200,400 to i tak dla frajerów. Sygnał i tak dostajecie z reguły 25/30 klatek na sekundę i żadna logika z tego więcej nie zrobi.
Włączanie w tv tych opcji nic nie wnosi.
Najlepiej sobie wszystko wytłumaczyć tzn; po co mi TV z dobrymi kątami widzenia jak oglądam siedząc na wprost, po co mi 100Hz jak dostarczany sygnał ma w porywach 30 klatek, po co mi FullHD3D jak z 3D rzadko korzystam itd.
Otóż kolego, im więcej herców, tym wyraźniejszy obraz przy dynamicznych scenach. Chcesz zobaczyć różnicę? Postaw obok siebie 2 TV z różnym odświeżaniem, zarzuć np TVP Info i zerkniej na dolny, ruchomy pasek z newsami.
 

patrikos

New member
Waham się między tym modelem a UE 37 C6000. Telewizor będzie podłączony pod UPC Cyfrową. nie jestem graczem, potrzebuję po prostu dobry obraz, bo dźwięk z tego co czytam na forum będzie i tak bez zewnętrznych głośników przeciętny.

Czy WiFi jest jakkolwiek potrzebne? Co z odświeżaniem obrazu? Czy i tu i tu są takie same parametry?

Fajnie, żeby nie było tez problemów z polskimi napisami przy oglądaniu z kompa seriali czy filmów.

Skłaniam się ku C6000, ale nie wiem, czy jest sens dopłacać. Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry