Samsung ue32f6400 albo?

DaDa18

New member
Szukam telewizora z dobrą jakością obrazu. Mam do wydania 2400 zl. Podoba mi się f6400, jak oceniacie ten model? Niestety musi być 32 calowy. Teraz tylko pytanie jaki wybrać. Nie znam sie za bardzo na tv dlatego pisze tutaj. Chcialbym żeby posiadał funkcje smart, ale to nie jest konieczność. Co proponujecie? Bardzo ważną cechą jest jakość obrazu.
 

ggrochu

New member
Śmiało mogę ci polecić tv z tej serii. Wczoraj oglądałem Lewego na TVP HD i obraz w 46" wymiata :)
Pamiętaj że 32 calowe nie mają w zestawie okularów do 3D. Więc jeżeli chcesz mojej rady to dopłać do 40 albo jeszcze lepiej do 46"
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale żeby ocenić potrzeby to musisz chociaż podać jakie one są .
Inaczej wszyscy mogą jedynie zgadywać .
 

ggrochu

New member
ja nie rozumiem jednego:
po co kupować tv z 3D gdzie w zestawie nie dają okularów?

jeżeli chcesz koniecznie 32 cale to kup tv bez 3D - po co płacić za coś z czego nie będziesz korzystać.
Poszukaj Phlipsa, czy Samsunga z zeszłego roku.
 

tdx

New member
Bez reklam
ja nie rozumiem jednego:
po co kupować tv z 3D gdzie w zestawie nie dają okularów?

jeżeli chcesz koniecznie 32 cale to kup tv bez 3D - po co płacić za coś z czego nie będziesz korzystać.
Poszukaj Phlipsa, czy Samsunga z zeszłego roku.

Bo jest lepsza matryca i w 2D też to widać
 

error86

New member
Nie chcę zakładać nowego tematu bo moje pytanie też dotyczy tego modelu tv samsunga UE32F6400. Jestem aktualnie na kupnie i upatrzyłem sobie ten model ale chciałbym aby ktoś doradził czy warto go kupić. Musi też być 32 cale gdyż większy nie wejdzie we wnękę meblową. Nie ma zbyt wielu opinii i testów jak na razie bo to świeży model, ale ktoś z forumowiczów może coś konkretnego wie na na jego temat lub taki posiada. Bardzo proszę o odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

jenson

Banned
Śmiało mogę ci polecić tv z tej serii. Wczoraj oglądałem Lewego na TVP HD i obraz w 46" wymiata :)
Pamiętaj że 32 calowe nie mają w zestawie okularów do 3D. Więc jeżeli chcesz mojej rady to dopłać do 40 albo jeszcze lepiej do 46"

Tak dopłać***do 40 albo 46, to***żeś dowalił :) 32" - 1800zł 46" - 3200zł...
Zresztą napisał, że 32" widocznie nie ma na większy miejsca
 

DaDa18

New member
Niestety nie mam miejsca na większy telewizor :)
Jutro mogę co nieco napisać na temat tego telewizora bo planuje zakup.
 

picia385

New member
nie zastanawiaj sie tylko kupuj!! jezeli chcesz super obraz to dobrze trafiles. 3D tez wymiata wiec lec i kupuj:)
 

DaDa18

New member
Telewizor przyszedł cały i zdrowy.
Pierwsze wrażenia na pewno są pozytywne. Moim zdaniem telewizor się świetnie prezentuje. Ciekawy pilot w zestawie. Całkiem dobrze spisuje się ten touchpad. Pierwsza instalacja bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Obraz moi zdaniem bardzo dobry, oczywiście trzeba się troche pobawić z ustawieniami. Wszystkie funkcje smart bardzo ładnie wyglądają. 4 główne ekrany, bardzo dobra rzecz. Z tym 3d to hmmm jakoś nie miałem efektu wow, korzystałem z aplikacji explore 3D, nie ma tam nic ciekawego.
Ogólnie pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus :D
 

DaDa18

New member
Raczej matryca jest równomiernie podświetlona, minimalnie w rogach jest ciemniej, ale nie rzuca się to w oczy.

Mam tylko problemy z kalibracją obrazu. Ma ktoś może jakieś plansze czy coś? Im dłużej bawię się ustawieniami tym gorszy mam obraz.
 

error86

New member
Kiedyś ktoś gdzieś podał ten link do kalibracji tv, może Ci coś pomoże.

•• Poradnik - jak ustawić dobry obraz w telewizorze - Część 3: kalibracja z użyciem obrazów testowych - - kalibracja telewizora – ręczne poprawianie obrazu – obraz na TV - ustawianie obrazu na telewizorze - poradnik


Waśnie tych rogów przyciemnionych się obawiam, bo tak jest we wszystkich rozmiarach F6400 (widziałem w sklepie).
DaDa18 ale chyba przy oglądaniu to nie rzuca się bardzo w oczy?
 
Ostatnia edycja:

DaDa18

New member
Przy oglądaniu filmów jest to całkowicie niezauważalne.
Widoczne jest to tylko przy wyświetlaniu jednobarwnych obrazów, ale nie jest to denerwujące.
 

error86

New member
Dzięki za informacje :). A jak kąty boczne w tym TV? Udało się skalibrować obraz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry